Partnerki skoczków narciarskich piękniejsze od WAGs? Dziewczyna Macieja Kota jest potwierdzeniem tej tezy

Agnieszka Lewkowicz jest trenerką personalną. Czy może stanowić zagrożenie dla Lewandowskiej?
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Partnerki skoczków narciarskich piękniejsze od WAGs? Dziewczyna Macieja Kota jest potwierdzeniem tej tezy fot. @agnieszkalewkowicz

Macieja Kota nie musimy przedstawiać - debiutujący blisko dekadę temu polski (przystojny) skoczek ma fanki nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Ma też tę jedną, szczególnie bliską swojemu sercu, wielbicielkę - Agnieszkę Lewkowicz. Dziewczyna jest piękna i zdolna. Dlaczego o niej piszemy?

Kobiety sportowców są na topie

Głośnym echem odbił się udział żony Kamila Stocha, która pojawiła się na Balu Mistrzów Sportu. Przyćmiła samą Annę Lewandowską klasą, szczerością i skromnością. Choć panie w żadnym stopniu ze sobą nie rywalizują, to dziennikarze i internauci porównywali ich zachowania podczas gali. Rzekomo Lewandowska była zazdrosna o to, że jej mąż nie otrzymał głównej nagrody, a Ewa Bilan-Stoch miała właśnie tę przyjemność - odebrać nagrodę dla męża, przy okazji zachwycając urodą. Jeśli przegapiłyście zdjęcia z tej gali, mamy dla was porównanie stylizacji obu pań:

Lewandowska czy Bilan-Stoch? Zobaczcie zdjęcia z Balu Mistrzów Sportu

Jak wygląda dziewczyna Macieja Kota

Życiowe partnerki sportowców żyją w ich cieniu, niekiedy korzystają ze sławy swoich wybranków. Agnieszka Lewkowicz, 24-letnia trenerka personalna, piękna i utalenowana sportsmenka, nie liczy jednak na to, że Maciej Kot utoruje jej drogę do sławy. Dziewczyna sama skrupulatnie zarządza swoją karierą i rozwojem. Na swoim Instagramie publikuje motywujące zdjęcia z treningów na siłowni, sesji zdjęciowych czy po prostu - prywatnego życia. Niewiele tam fotek związanych z jej relacją z Kotem. Lewkowicz ma absolutne podstawy, by samodzielnie osiągnąć sukces.

Agnieszka Lewkowicz - nowa trenerka na miarę Lewandowskiej?

Za wcześnie mówić o tym, czy Lewkowicz przejmie pałeczkę i stanie się fitgwiazdą Instagrama. Ale od lat motywuje i zachęca do ćwiczeń, publikując zdjęcia. Jej konto obserwuje ponad 14 tys. użytkowników, a stronę na Facebooku - prawie 4 tysiące. Nie są to obezwładniające wyniki, natomiast wszystko jeszcze przed nią.

 

Coraz częściej zapominamy, że rozciąganie jest równie ważnym elementem treningu. Przyglądając się ludziom, którzy są aktywni fizycznie, można zauważyć fakt, że większość po zakończonym treningu od razu ucieka do szatni. Siła mięśnia, którą ćwiczymy podczas treningu do niczego nam się nie przyda jak nie będziemy potrafili jej wykorzystać, bo nasze ciało będzie zbyt słabe. Co nam daje rozciąganie? Większa elastyczność mięśnia, za czym idzie precyzyjność wykonywania ćwiczeń oraz większy zakres ruchu. Poddając mięsień ciężkiej pracy-mięsień kurczy się i sztywnieje, upośledzając cały aparat ruchowy. Tym sposobem doprowadzamy do niewłaściwego rozkładu sił we włóknach mięśniowych. A jakie korzyści?: ✔️większy zakres ruchów ✔️wzmacnia i uelastycznia ścięgna i więzadła ✔️przyspiesza regenerację ✔️zwiększa napływ krwi do mięśni ✔️rozluźnia mięśnie po wysiłku #fitgirl #fitnessmotivation #fitness #motivation #fitnessgirl #personaltrainer #stretching

Post udostępniony przez Agnieszka Lewkowicz (@agalewkowicz)

Lewkowicz ma zadatki na gwiazdę sportu - pytanie tylko, czy na tym jej zależy. Nam tam dziewczyna bardzo przypadła do gustu. 

Co o niej sądzicie? Wróżycie jej przyszłość w show-biznesie czy raczej nie do końca?

Czytaj koniecznie:

List Sereny Williams do wszystkich kobietKurdej-Szatan zbyt beztrosko podchodzi do swojego zdrowia? Co powiedziała o swojej chorobie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 miesięcy temu
Ja widzę wyćwiczone /zarysowane mięśnie widzę tylko na Pani Annie. Bardziej zarysowane mięśnie ramion od Pani Agnieszki mam ja, od noszenia dziecka...
/10 miesięcy temu
Mam nadzieję, że nie wyrosnie z niej druga pseudo gwiazda "Lewandowska", jednak po fotach widać, ze lans na 1 miejscu, szkoda, ze nic o wykształceniu.,