Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle? Historia miłości [GALERIA ZDJĘĆ]

Choć trudno w to uwierzyć, to miłość tych dwojga rozpoczęła się od spotkania zaaranżowanego przez wspólną znajomą. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie.
Marta Kosakowska / 17.05.2018 13:13

Małżeństwo księcia Harry’ego i Meghan Markle niebawem stanie się faktem! Brytyjski książę poślubi amerykańską aktorkę. Ślub odbędzie się 19 maja w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Najszczęśliwszy dzień w życiu pary transmitować będą stacje na całym świecie. Ale ich znajomość rodziła się z daleka od telewizyjnych kamer i zainteresowania mediów. Poznaj historię miłości książęcej pary!

Meghan Markle odchudzała księcia Harry'ego przed ślubem! Są efekty?

Jak książę Harry poznał Meghan Markle?

Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. W czasie pierwszego wspólnego wywiadu, którego książę Harry i Meghan Markle udzielili po ogłoszeniu wiadomości o ich zaręczynach, aktorka wyznała, że ich pierwsze spotkanie było… zorganizowano przez wspólną znajomą.

To zdecydowanie było zaaranżowane. To był randka w ciemno
– zdradziła Meghan.

Spotkanie okazało się na tyle interesujące, że książę Harry postanowił kontynuować znajomość z amerykańską pięknością. Jak wyznał, nie miał pojęcia, że Meghan jest znaną aktorką. Nie oglądał popularnego serialu „Suits”, w którym Markle wcielała się w postać prawniczki Rachel Zane. Meghan Markle zdradziła z kolei, że ona również nie wiedziała wiele na temat księcia Harry’ego. Swoją znajomą, która zorganizowała spotkanie, zapytała tylko, czy książę… jest miły. Najwyraźniej książę faktycznie okazał się miły, ponieważ znajomość tej pary błyskawicznie przeobraziła się w wielką miłość.

Przeczytaj na kolejnych stronach, jak wyglądały początki związku księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Więcej o Harry'm i Meghan:
Książę Harry i Meghan Markle są spokrewnieni! Jak to możliwe?
Niegrzeczny Harry i jego wszystkie dziewczyny

Redakcja poleca

REKLAMA