Jak Małgorzata Rozenek poznała Radosława Majdana? „Musiał długo czekać na spotkanie”

Przy okazji premiery nowego filmu Patryka Vegi, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przytoczyli historię swojego pierwszego spotkania.
/ 02.02.2022 16:21

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili na uroczystej premierze najnowszego filmu Patryka Vegi pt. „Miłość, seks i pandemia”, w którym prowadząca „Projekt Lady” miała okazję sprawdzić się w roli aktorki. Przy okazji pierwszego pokazu filmu, Majdanowie wyznali, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce w tym samym kinie przed dekadą. Jak do niego doszło?

Majdanowie o pierwszym spotkaniu

Wiele gwiazdorskich premier odbywa się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Jak się okazuje, to właśnie tam przed laty poznali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. 

– Powiedziałem: „Czy mogłabyś dać mi swój numer?”, ale nie pomyślałem, co będzie, kiedy Małgosia zapyta: „Po co?” – opowiedział Radosław Majdan.

Wokół zainteresowanej sobą pary szybko zrobiło się zamieszanie, a Małgosia miała zażartować, że wkrótce media uznają Radosława za jej trzeciego męża... Jak się okazało, były to prorocze słowa. Rozenek-Majdan wyznała także, że Radosław bardzo szybko do niej zadzwonił, jednak musiał zaczekać, aż gwiazda zgodzi się umówić z nim na randkę.

Obecnie Majdanowie tworzą szczęśliwe małżeństwo od 6 lat i wspólnie wychowują dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgosi z Jackiem Rozenkiem oraz swoją własną pociechę - małego Henia.

Lubicie śledzić tę parę?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Redakcja poleca

REKLAMA