Jacyków o weselnych kreacjach Mariny i Rozenek: „Wulgarne”. Obrażą się?

Znany stylista gwiazd ocenił kreacje czołowych nazwisk polskiego show biznesu, które pojawiły się na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Nie przebierał w słowach...
/ 23.08.2021 16:16

Tomasz Jacyków ocenił stylizacje największych gwiazd polskiego show-biznesu takich jak Małgorzata Rozenek-Majdan czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Na celownik wziął stroje celebrytek, w których pojawiły się na ceremonii ślubnej Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego.

Niestety, styliście nie przypadły do gustu sukienki wybrane przez gwiazdy...

Jacyków krytykuje Marinę i Rozenek

Nie da się ukryć, że ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był prawdziwym wydarzeniem sezonu, które nie tylko rozpaliło zainteresowanie fanów i internautów, ale także zgromadziło całą śmietankę towarzyską polskiego show-biznesu. Na ceremonii pojawili się nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, ale także Marina Łuczenko-Szczęsna, Tomasz Oświeciński czy Joanna Kurowska.

Celebryci, świadomi faktu, że ślub zgromadzi tłumy fotoreporterów, chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Niestety, zdaniem stylisty gwiazd, tylko niektóre gwiazdy umiejętnie dobrały swoje stroje...

— Może pani Rozenek chciała właśnie pokazać jak wygląda dojrzała kobieta rok po urodzeniu dziecka... Czym chata bogata, tym rada — skomentował Tomasz Jacyków podkreślając, że obcisła stylizacja Małgorzaty była jednak zbyt odważna, jak na okazję.

Na temat sukienki Mariny Szczęsnej miał jeszcze bardziej stanowcze zdanie...

— Marina, piękna dziewczyna. Przyszła ubrana na ślub tak, jakby chciała odbić Antka. W złym guście. Nie przychodzi się na ślub ubranym wulgarnie. Są od tego kluby, są promenady na plaży. Jest mnóstwo miejsc, gdzie można pokazać swoje wdzięki, niekoniecznie na ślubie koleżanki — skwitował Jacyków.

Zgadzacie się?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki