Izabela Janachowska urodziła - syn czy córka? Zdjęcie dziecka

Izabela Janachowska urodziła - syn czy córka? fot. ONS.pl
Gwiazda stacji TVN Style powitała na świecie pierwsze dziecko! Syn czy córka?
Marta Kosakowska / 13.05.2019 08:52
Izabela Janachowska urodziła - syn czy córka? fot. ONS.pl

Izabela Janachowska dołączyła do grona mam! Prezenterka telewizyjna oraz jej mąż, milioner Krzysztof Jabłoński, powitali na świecie pierwsze dziecko. Wiadomość o narodzinach potomka pojawiła się na internetowym profilu świeżo upieczonej mamy.

Płeć i imię dziecka Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska poinformowała o narodzinach dziecka na Instagramie. Gwiazda opublikowała post z wiadomością o powiększeniu rodziny, do którego dołączyła pierwsze zdjęcie dziecka. To syn. Chłopiec urodził się 10 maja, lecz szczęśliwa mama pochwaliła się radosną nowiną dopiero 2 dni później.

- To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania.Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, że nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu
- napisała.

Imię syna Izabeli Janachowskiej na razie nie jest znane. Jeszcze przed narodzinami dziecka, prezenterka wspominała, że podobają jej się imiona: Aleksander, Filip lub Olivier. Czy wybrała jedno z nich? Na razie nie mamy odpowiedzi na to pytanie.

Po postem z informacją o narodzinach dziecka pojawiło się mnóstwo gratulacji. Życzenia zdrowia i szczęścia dla całej rodziny popłynęły nie tylko ze strony anonimowych wielbicieli Izabeli Janachowskiej, a również wielu znanych osób. Gratulacje na Instagramie złożyli m.in. Łukasz Jemioł, Karolina Szostak, Ewa Minge, Anna Kalczyńska, Anna Starmach i inni.

Przeczytaj:
Izabela Janachowska w ciąży - piękne zdjęcia
Ślub i wesele Izabeli Janachowskiej

Redakcja poleca

REKLAMA