Izabela Janachowska po roku ochrzciła synka, a fanki pytają, czemu tak późno. „Długo zwlekaliście”

Izabela Janachowska ochrzciła rocznego synka fot. ONS.pl
Ekspertka ślubna po roku zdecydowała się poddać synka sakramentowi chrztu. Nie obyło się bez złośliwych uwag, że to chyba dość późno.
/ 29.06.2020 11:39
Izabela Janachowska ochrzciła rocznego synka fot. ONS.pl

Izabela Janachowska z pewnością zasługuje na miano jednej z najbardziej zapracowanych mam w polskim showbiznesie. Była tancerka, a dziś ekspertka od organizacji ślubów i prezenterka telewizyjna mimo napiętego grafiku zawsze znajduje czas dla swojego synka, Christophera.

W niedzielę 28 czerwca gwiazda zdradziła, że po roku oczekiwań w końcu ochrzciła chłopca. Fanki nie mogły zostawić tego bez komentarza. 

Izabela Janachowska ochrzciła synka

Na koncie gwiazdy na Instagramie pojawiły się piękne fotografie z kościoła, w którym mały Christopher wraz z rodzicami i rodziną przyjął sakrament chrztu. Janachowska w opisie zdjęć ujawniła, że bardzo czekała na ten moment i napełnił on ją ogromną radością. 

Gdzie chrzest tam nadzieja. Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi - napisała prezenterka 

W komentarzach nie obyło się jednak bez wypowiedzi internautek, które uważają, że rok to zdecydowanie zbyt długi czas, by czekać ze chrztem. 

- Długo zwlekaliście. Synek ma już chyba rok? 
- Nie za późno? Czemu nie ochrzciliście wcześniej? - czytamy pod postem 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Na szczęście znacznie więcej było słów otuchy i komplementów dla całej rodziny Janachowskiej. Wiele kobiet przyznało, że również czekały z chrztem swoich dzieci i nie widzą w tym nic złego. 

- No i co, że późno? My chrzciliśmy po 6 latach dopiero.
- U nas za tydzień ten wielki dzień. Synek ma 1,5 roku. 
- Naszą córcię chrzciliśmy po 2 latach. Nikt nie robił problemu - piszą fanki ekspertki ślubnej 

W jakim wieku najczęściej chrzci się dzieci? 

Sakrament może przyjąć zarówno kilkugodzinne nawet niemowlę, jak i dorosła osoba, która postanawia przyjąć wiarę chrześcijańską.

Z informacji na blogach dotyczących uroczystości kościelnych dowiadujemy się jednak, że najczęściej do chrztu „podaje się” dzieci w wieku od 2 do 6 miesięcy.

Zobacz więcej na temat chrztu: 
Chrzest od A do Z – wszystko, co musisz wiedzieć o organizacji chrzcin
Chrzest dziecka – obowiązki rodziców
Jak wygląda ceremonia Chrztu?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA