Izabela Janachowska ochrzciła rocznego synka fot. ONS.pl

Izabela Janachowska po roku ochrzciła synka, a fanki pytają, czemu tak późno. „Długo zwlekaliście”

Ekspertka ślubna po roku zdecydowała się poddać synka sakramentowi chrztu. Nie obyło się bez złośliwych uwag, że to chyba dość późno.
/ 29.06.2020 11:39
Izabela Janachowska ochrzciła rocznego synka fot. ONS.pl

Izabela Janachowska z pewnością zasługuje na miano jednej z najbardziej zapracowanych mam w polskim showbiznesie. Była tancerka, a dziś ekspertka od organizacji ślubów i prezenterka telewizyjna mimo napiętego grafiku zawsze znajduje czas dla swojego synka, Christophera.

W niedzielę 28 czerwca gwiazda zdradziła, że po roku oczekiwań w końcu ochrzciła chłopca. Fanki nie mogły zostawić tego bez komentarza. 

Izabela Janachowska ochrzciła synka

Na koncie gwiazdy na Instagramie pojawiły się piękne fotografie z kościoła, w którym mały Christopher wraz z rodzicami i rodziną przyjął sakrament chrztu. Janachowska w opisie zdjęć ujawniła, że bardzo czekała na ten moment i napełnił on ją ogromną radością. 

Gdzie chrzest tam nadzieja. Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi - napisała prezenterka 

W komentarzach nie obyło się jednak bez wypowiedzi internautek, które uważają, że rok to zdecydowanie zbyt długi czas, by czekać ze chrztem. 

- Długo zwlekaliście. Synek ma już chyba rok? 
- Nie za późno? Czemu nie ochrzciliście wcześniej? - czytamy pod postem 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Na szczęście znacznie więcej było słów otuchy i komplementów dla całej rodziny Janachowskiej. Wiele kobiet przyznało, że również czekały z chrztem swoich dzieci i nie widzą w tym nic złego. 

- No i co, że późno? My chrzciliśmy po 6 latach dopiero.
- U nas za tydzień ten wielki dzień. Synek ma 1,5 roku. 
- Naszą córcię chrzciliśmy po 2 latach. Nikt nie robił problemu - piszą fanki ekspertki ślubnej 

W jakim wieku najczęściej chrzci się dzieci? 

Sakrament może przyjąć zarówno kilkugodzinne nawet niemowlę, jak i dorosła osoba, która postanawia przyjąć wiarę chrześcijańską.

Z informacji na blogach dotyczących uroczystości kościelnych dowiadujemy się jednak, że najczęściej do chrztu „podaje się” dzieci w wieku od 2 do 6 miesięcy.

Zobacz więcej na temat chrztu: 
Chrzest od A do Z – wszystko, co musisz wiedzieć o organizacji chrzcin
Chrzest dziecka – obowiązki rodziców
Jak wygląda ceremonia Chrztu?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)