Iwona Pavlović zachęca Dodę do udziału w „TzG”: „Jest bardzo zdolna”

Słynna jurorka namawia artystkę, aby w końcu przyjęła propozycję wzięcia udziału w programie. Myślicie, że ulegnie?
/ 08.11.2021 09:16

„Taniec z Gwiazdami” doczekał się już ponad 20 edycji, które emitowane były na antenach TVN, a obecnie - Polsatu. Widzowie programu często skarżą się jednak na to, że zapraszane „gwiazdy” to coraz mniej znane nazwiska.

Nie jest tajemnicą, że wiele osobistości z polskiego show-biznesu wielokrotnie odrzucało propozycje wystąpienia w tanecznym show. Wśród nich jest także Doda, chociaż w programie brał kiedyś udział jej były mąż – Radosław Majdan.

Jak się okazuje, zasiadająca od lat w ławie jurorskiej Iwona Pavlović z chęcią zobaczyłaby na parkiecie Rabczewską. Myślicie, że kiedyś przyjmie ofertę?

Pavlović zaprasza Dodę do „TzG”

Doda pojawiła się niedawno w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie wystąpiła ze swoim utworem „Don't Wanna Hide”. Artystka jednak nadal nie przyjęła propozycji wzięcia udziału w programie w roli uczestniczki. Bardzo żałuje tego m.in. Pavlović.

– Wcześniej bardzo często o tym mówiłam. Ja bym ją widziała, uważam, że jest bardzo zdolna, jest bardzo plastycznie utalentowana – powiedziała jurorka za kulisami programu.

Zdaniem byłej tancerki, Doda miałaby szansę odnieść wielki sukces w show.

– Jest przyzwyczajona do ciężkiej pracy. Myślę, że sprawdziłaby się tu idealnie, ale czy ona ma czas - nie wiem – podsumowała Pavlović.

Też chcielibyście, żeby Doda spróbowała swoich sił w bitwie o Kryształową Kulę?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”