Za ile Joanna Koroniewska mogła wrócić do „M jak miłość”? fot. fot. ONS

Ile proponowano Joannie Koroniewskiej za powrót do „M jak miłość”?

Aktorka dostała bardzo atrakcyjną propozycję finansową. Dlaczego ja odrzuciła?
/ 11.01.2019 13:55
Za ile Joanna Koroniewska mogła wrócić do „M jak miłość”? fot. fot. ONS

Joanna Koroniewska miała okazję, by wrócić do najpopularniejszej telenoweli Telewizji Polskiej. Producenci serialu zaproponowali aktorce bardzo dobre warunki finansowe. Gwiazda nie zdecydowała się ich przyjąć. Dlaczego?

Ile Joanna Koroniewska mogła dostać za powrót do „M jak miłość”?

Joanna Koroniewska grała jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w serialu  „M jak miłość”. Kiedy gwiazda postanowiła odejść z telenoweli, widzowie nie kryli zaskoczenia. Wielu z nich wciąż nie przestaje dopytywać, czy powrót Małgosi Chodakowskiej jest możliwy. Okazuje się, że takie pytanie zadali aktorce również producenci.

Produkcja „M jak miłość” zaproponowała Joannie Koroniewskiej powrót na plan po 6 latach od odejścia - informuje „Super Express”. Za propozycją przyszły konkretne warunki finansowe. Aktorka mogła otrzymywać od 1 do 1,5 tysiąca złotych za dzień zdjęciowy. Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, gwiazda uznała tę ofertę za mało atrakcyjną.

Czy jest szansa na powrót Joanny Koroniewskiej do „M jak miłość”?

To pytanie zadają sobie nie tylko producenci serialu, ale również jego fani. Temat ewentualnego powrotu gwiazdy na plan wraca co kilka miesięcy. Aktorka wciąż jest zasypywana wiadomościami, w których wielbiciele dopytują, czy Małgosia Chodakowska jeszcze pojawi się w telenoweli.

Niestety nie ma na to szans. Kilka miesięcy temu Joanna Koroniewska wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie. pojawiające się plotki o jej ewentualnym powrocie do „M jak miłość”.

 Nie wracam
- napisała.

Joanna Koroniewska grała w serialu „M jak miłość” przez 13 lat. Odeszła w 2013 roku. Żałujecie, że nie zdecydowała się na powrót do telenoweli?

Więcej informacji o Joannie Koroniewskiej:Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z córkami! Helenka to już duża dziewczynkaJoanna Koroniewska nie jest już blondynką! Aktorka radykalnie zmieniła kolor włosów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/31.01.2019 13:04
Tak,przez nią głupią uśmiercili Michała bo ona zrezygnowała i strasznie też miała być uśmiercona,a do dziś żyje