Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Jest komentarz gwiazdy!

Małgorzata Rozenek fot. ONS.pl
Internautka zarzuciła Rozenek, że kłamie na temat swojego wieku. Nie spodziewała się takiej reakcji gwiazdy!
/ 14.01.2019 11:49
Małgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Ile właściwie lat ma Małgorzata Rozenek? To pytanie regularnie wraca jak bumerang w odniesieniu do żony Radosława Majdana. Spekulacje na temat wieku gwiazdy pojawiają się od kilku lat. Wielu fanów nie chce uwierzyć, że ma tyle lat, ile podaje. Jak jest prawda?

Co z tą ciążą?! Małgorzata Rozenek pokazała się w bikini i... wszystko jasne!

Ile naprawdę ma lat Małgorzata Rozenek?

Można śmiało powiedzieć, że to jeden z gorętszych tematów polskiego show-biznesu (i jedna z największych tajemnic!). Pod jednym z ostatnich postów na Instagramie Małgorzaty Rozenek znów przetoczyła się dyskusja. Pod zdjęciem, na którym pozuje w studiu TVN z Radosławem, jedna z internautek zapytała wprost: „Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40.”

Na reakcje innych komentujących nie trzeba było czekać. Niektóre fanki „Perfekcyjnej” broniły jej, inne przyznały, że też zjada je ciekawość i chciałyby wiedzieć, ile właściwie ma lat Rozenek.

W końcu głos zabrała sama gwiazda i rzuciła wyzwanie internautom. „Kochana daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978” – napisała Małgorzata Rozenek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najlepszy początek dnia😄 @dziendobrytvn ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Ciekawe, czy znajdzie się chętny, by podjąć rzucone wyzwanie… :-)

Oficjalnie Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku. Natomiast wielokrotnie podważano tę informację. Były teorie próbujące udowodnić, że jest o 10 lat starsza, niż oficjalne dane i deklaracje gwiazdy. Wierzysz, że ma 40 lat?

Więcej newsów o gwiazdach:

„Sex bomba!”. Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła fanów fotką w bikini Julia Wieniawa o rozstaniu z Antkiem Królikowskim: „To była pierwsza poważna miłość”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA