Ile gwiazdy mają dzieci

Rekordzistka ma... 15 dzieci!
Edyta Liebert / 12.07.2016 04:39

Zastanawiałyście się czasem, ile dzieci mają gwiazdy? Możesz być w podobnym szoku jak my, kiedy odkryłyśmy, że jedna ze znanych aktorek ma ich aż... 15!

Do 1995 roku aktorka miała 15 dzieci, z których 11 było adoptowanych: 6 z małżeństwa z André Previnem (3 biologicznych: Matthew, Sascha i Fletcher i 3 adoptowanych: bliźniaki Lark i Summer oraz Soon-Yi), a także 3 z jej związku z Woody Allenem (1 biologiczne: Ronan i 2 adoptowanych: Moses, Dylan). W latach 1992-1995 adoptowała jeszcze 6 dzieci (Tam, Quincy - zmienił na Kaeli-Shea, Frankie-Minh, Isaiah, Thaddeus i Gabriel). Na rok 2012 gwiazda ma 13 dzieci, ponieważ 2 zmarło (córki Tam i Lark). Jeśli nie wiecie o kogo chodzi, musicie zajrzeć do galerii!

 

Sto lat dla wszystkich Mam! 💐💐💐😘 #dzieńmatki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Izabella Łukomska-Pyżalska (@izabella.pyzalska)

Gwiazdy, które mają dużo dzieci

W gronie gwiazd, które wychowuję 4 lub więcej dzieci, znalazły się także polskie gwiazdy, w tym Izabella Łukomska-Pyżalska (szczęśliwa mama 6-tki dzieci, prezes klubu piłkarskiego Warta Poznań oraz Prezes spółki budowlano-deweloperskiej) lub Zbigniew Zamachowski, który zostawił żonę i 4 dzieci dla Moniki Richardson...

Zobacz także: