Harry i Meghan rozwodzą się? Na jaw wyszły nowe fakty

O rzekomym rozwodzie Harry'ego i Meghan media donoszą kilka razy w roku, jednak ostatnie zachowania księcia Harry'ego dają wiele do myślenia. Czyżby przygotowywał się do rozstania?
Urszula Wilczkowska / 11.01.2021 16:23

Nie każdy ma na tyle dużo szczęścia, by od razu wkupić się w łaski rodziny swojego współmałżonka. W przypadku rodziny królewskiej sytuacja jest jeszcze trudniejsza, ponieważ małżonkowie książąt muszą zdobyć akceptację nie tylko ze strony nestorki rodu, ale samej królowej Wielkiej Brytanii.

Nic dziwnego więc, że media co rusz donoszą o rozwodach w rodzinie królewskiej - a te wbrew pozorom wcale nie zdarzają się rzadko. Po rozwodzie księżnej Diany i księcia Karola wyszło na jaw, że bycie jej członkiem to nie tylko bajkowe bale, wystawne kolacje i noszenie korony. Windsorowie mają też drugą, mniej przyjemną twarz...

Harry i Meghan rozwodzą się?

O rozwodzie kontrowersyjnej książęcej pary mówi się już prawie od momentu ich zaślubin, ale po tym, jak Harry i Meghan zrezygnowali z tytułów królewskich i wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, te plotki nasiliły się jeszcze bardziej. Wbrew pozorom jednak nie są to już całkowicie oderwane od rzeczywistości doniesienia brukowców.

Już od dawna mówi się, że to Meghan wiedzie prym w ich małżeństwie i to ona sprawuje w nim władzę, a te doniesienia jednoznacznie potwierdzają eksperci od mowy ciała. Harry zaś zdaniem specjalistów nie czuje się dobrze, grając drugie skrzypce i żałuje tego, jak wygląda obecnie jego życie.

Nie dziwią więc doniesienia mediów, według których Harry miałby zabezpieczyć swoją przyszłość na wypadek rozwodu z żoną. Po ustąpieniu z funkcji królewskich, nie otrzymują grantu państwowego, jednak nie zostali odcięci od wszystkich królewskich pieniędzy - a tych nadal jest całkiem sporo. Chociaż książę nie podpisał intercyzy ze swoją małżonką, na światło dzienne wyszły niedawno informacje o zabezpieczeniu fortuny w inny sposób.

Harry zabezpieczył także swoją przyszłość. Spekuluje się, że gdyby wziął rozwód z Meghan, mógłby wrócić do brytyjskiej armii w roli pilota. Wojsko zawsze było ważne dla byłego księcia Sussexu. Nie dziwi więc fakt, że gdyby jego małżeństwo nie miało swojego „i żyli długo i szczęśliwie”, to właśnie tam skierowałby swoje kroki.

To też może cię zainteresować:
Czy książę Karol zostanie kiedyś królem? Do tej roli przygotowywał się całe życie
Kiedy była dziewczynką, nikt nie przypuszczał, że kiedyś obejmie tron. Jak zmieniała się królowa Elżbieta II?
Trudne dzieciństwo, bulimia, zdrady męża. Życie księżnej Diany było równie smutne, jak jej śmierć