Małgorzata Kożuchowska przyćmiła wszystkich na wernisażu

Pokazała klasę!
Edyta Liebert / 01.02.2016 10:33

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle skupiła większość uwagi na sobie podczas wyjścia. Wernisaż Marleny Bielińskiej, genialnej fotografki i przyjaciółki aktorki nabrał kolorów, gdy Kożuchowska przekroczyła próg Galerii w Lesie.

 

Galeria w Lesie to aktualnie bardzo modne miejsce, a zatem i zaproszeni goście nie mogli odbiegać od tak zwanej salonowej etykiety. Uwagę fotografów przykuła obecność Małgorzaty Kożuchowskiej, która wyglądała fenomenalnie w czarnym total looku i czerwonej pomadce na ustach. Nieskazitelna, alabastrowa cera Małgorzaty Kożuchowskiej była idealnym tłem dla tego make-upu. Wszyscy byli nią zachwyceni! Aktorka wrzuciła nawet na swojego facebookua zdjęcia z wernisażu Marleny Bielińskiej.

 

Gwiazdy na wernisażu Marleny Bielińskiej

Nie można jednak pominąć obecności innych sław polskiego show-biznesu. Wydarzenie uświetniła Agata Młynarska, Robert Kozyra czy Bogna Sworowska. Zobaczcie naszą galerię zdjęć z wernisażu!

Więcej o gwiazdach:

Małgorzata Kożuchowska cudem zaszła w ciążę? Kożuchowska ceni drogie buty. Ile kosztowała ta para? Ale wpadka! Co na siebie założyła Kożuchowska?! Kożuchowska dostała nową rolę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)