Gwiazdy na premierze filmu "Hiszpanka"

Kto wyglądał najlepiej? My już wiemy!
Edyta Liebert / 23.01.2015 09:46

Kolejna polska megaprodukcja na ekranach kin! To jeden z tych filmów, które zapadają w pamięć na długo. Międzynarodowa obsada, genialne efekty specjalne i piękne polskie aktorki. Musicie to zobaczyć!

Film "Hiszpanka" wchodzi do kin 23 stycznia.
To trzymająca w napięciu opowieść dziejąca się w trakcie I wojny światowej, zrealizowana z niemałym rozmachem i pasją w sposób niezwykle błyskotliwy.
W filmie zobaczymy znane polskie gwiazdy, jak również nazwiska, o których będzie głośno, m.in. Jakuba Gierszała, który swoją karierę rozpoczął kilka lat temu w filmie "Wszystko, co kocham".
Międzynarodowa obsada kusi każdego - w "Hiszpance" zobaczymy bowiem Crispina Glovera, przystojnego Thomasa Schweiberer czy Florence Thomassin, uznanych aktorów brytyjskiego kina.

Kto się pojawił?

Na premierze nie mogło zabraknąć częstych bywalczyń premier i wydarzeń teatralnych: Agnieszki Kaczorowskiej, Agnieszki Sienkiewicz, Kamili Baar.
Ta ostatnia szybkim szybkim krokiem przemknęła przez  po czerwonym dywanie, a Agnieszka Sienkiewicz z gracją i cierpliwością pozowała do zdjęć.
Aktorki prezentowały się zniewalająco!
Zobaczcie!

To cię zaintereuje: