Gwiazda „365 dni” przyznaje, że dostaje od fanów... ich nagie zdjęcia. Jak na nie reaguje?

Od zawsze fani próbują robić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę swoich idoli. Niektórzy adoratorzy Anny-Marii Siekluckiej wybrali jednak na to wyjątkowo nieprzyjemny i niewłaściwy sposób. Jak aktorka sobie z nimi radzi?
Urszula Wilczkowska / 11.01.2021 18:10

Media społecznościowe są dla gwiazd zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem - podobnie jak dla każdego z nas. Dzięki nim mają łatwiejszy kontakt z fanami i mogą się dzielić z nimi swoim codziennym życiem. Ten kontakt niestety jednak często schodzi na złe tory.

Internet to wyjątkowo użyteczne narzędzie w rękach zboczeńców - a i tacy wypisują do gwiazd. Aktorka znana z filmu „365 dni”, Anna-Maria Sieklucka, podzieliła się wyznaniem o wiadomościach, które dostaje od niektórych swoich wielbicieli.

Anna-Maria Sieklucka dostaje roznegliżowane zdjęcia od fanów

Sława spłynęła na młodą aktorkę nagle. Przed ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej, występowała jedynie epizodycznie w serialach, nie ukończyła także studiów aktorskich - chociaż wybrała Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie, zdecydowała się na Wydział Lalkarski. Sama mówi, że nie była gotowa na aż taki odzew wśród widzów, jednak przyznaje, że ich pozytywne komentarze są dla niej szczególnie miłe.

Anna-Maria Sieklucka często dostaje wiadomości od innych kobiet, które dzielą się z nią swoimi historiami. Ona zawsze trzyma za nie kciuki i ma dla nich dobre słowo.

Jestem aktorką, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, który współodczuwa
- mówi aktorka.

Nie spodziewała się jednak, że fani będą dzielić się z nią swoimi bardzo prywatnymi zdjęciami. Nie mowa tu niestety o zdjęciach z wakacji czy rodzinnego obiadu, a o... roznegliżowanych fotografiach.

Jak reaguje na nie Anna-Maria Sieklucka? Nie jest oczywiście zachwycona niechcianymi aktami, jednak nie wywołują one u niej większych emocji. Całkowicie ignoruje takie wiadomości, ponieważ sama nie chce karmić ego mężczyzn, którzy w ten mocno wątpliwy sposób próbują zwrócić na siebie uwagę i udowodnić swoją wartość.

To też może cię zainteresować:
Chirurg plastyczny zdradza, jakim operacjom poddała się Magda Gessler. Odpowiedź może zaskoczyć
Jak wygląda nowe mieszkanie Julii Wieniawy? Salon w balijskim stylu robi wrażenie, ale to łazienka zachwyca najbardziej
Dlaczego Natalia Kukulska nie śpiewa utworów swojej matki, Anny Jantar? „To mój świadomy wybór”

Tagi: aktorka