Gala finałowa - Zwykły bohater

Dobre uczynki są w cenie?
Edyta Liebert / 08.12.2014 14:01

Plebiscyt "Zwykły bohater" to szlachetna inicjatywa której twarzą jest Szymon Hołownia. To sposób na zachęcanie nie tylko do pomagania, lecz także doceniania zwykłych ludzi, którzy dokonują wielkich rzeczy w niecodziennych sytuacjach.

Każdego roku nagradzani ludzie, których postawy są godne naśladowania i podziwu. Niezależnie od tego, czy jest to złapanie przestępcy, uratowwanie kobiety z opresji czy codzienne pomaganie sąsiadce, wszyscy zgłoszeni uczestnicy są już wygrani. 

Gala dobroci

Dzięki akcji ci, którzy zachowali się fair, wykazali się inicjatywą albo odwagą w niesieniu pomocy innym, stają się rozpoznawalni dzięki swojej życzliwości.
W tym roku wytypowano trzech zwycięzców, ktorych kieszenie zasiła kwota 100 tysięcy złotych: Mateusza Laskowskiego, Tadeusza Centka oraz Pawła Kwiatkowskiego Edwarda Wacińskiego i Karola Pietrzaka, którzy wspólnymi siłami uratowali tonącą kobietę i jej córkę.
Na uroczystej gali finałowej plebiscytu, nie mogło zabraknąć dziennikarzy ściśle związanych z akcją oraz nowych, świeżo upieczonych gwiazd. Zobaczcie!

Zobacz również: