Ewa Chodakowska fot. ONS.pl

Fanka pod zdjęciem Ewy Chodakowskiej: „Po co majtki, skoro wszystko widać?”. Jej odpowiedź? Mistrzowska!

Zdjęcie trenerki w bikini sprowokowało fanki Ewy Chodakowskiej do niewybrednych komentarzy. Na odpowiedź trenerki nie trzeba było długo czekać.
/ 30.07.2020 11:06
Ewa Chodakowska fot. ONS.pl

Ewa Chodakowska kilka lat temu została okrzyknięta trenerką wszystkich Polek. Od tamtej pory nie ustaje w motywowaniu kobiet do walki o szczupłą sylwetkę. Profil trenerki na Instagramie obserwuje prawie 2 miliony osób, więc nie brakuje również osób, które zamieszczają krytyczne komentarze.

Ewa Chodakowska w bikini skrytykowana za skąpe figi

Trenerka postanowiła zachęcić innych do przyłączenia się do 60-dniowego wyzwania. Ewa Chodakowska proponuje treningi 3 - 5 razy w tygodniu (obowiązkowo 2 dni lenistwa na regenerację) i zdrową dietę.

Dokładnie w połowie, czyli po 30 dniach, swój wpis motywacyjny okrasiła zdjęciem w bikini.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Dół stroju kąpielowego zdaniem jednej z fanek nie zakrywał tyle, ile powinien. Internautka nie omieszkała go skomentować:

Po co w ogóle zakładacie majtki, skoro i tak prawie wszystko tam widać. Co to w ogóle za moda?

Znak zapytania na końcu komentarza skłonił trenerkę do odpowiedzi. Ewa Chodakowska tradycyjnie posłała serduszko i całusa i odpowiedziała:

Po co te majtki? Myślę, że gdyby nie było majtek, to zauważyłabyś różnicę.

Wyzwanie treningowe Ewy Chodakowskiej cieszy się ogromną popularnością

W komentarzach pod postem trenerki na Instagramie pojawiło się także mnóstwo pochlebnych opinii dotyczących efektów wyzwania. Plan dietetyczno-treningowy przynosi zadowalające efekty. Centymetry i kilogramy lecą w dół, a najtrudniejszy okazuje się... 8-godzinny sen.

Efekty są niesamowite. Znowu czuję się lepiej, wraca pozytywne myślenie i motywacja. Po ubraniach czuć różnicę, a minęło dopiero 30 dni. Warto! Nie tylko dla samej sylwetki, ale również samopoczucia. Żadna tabliczka czekolady nie wywołuje długoterminowej radości i uśmiechu na buźce! Dziękuję za to wzywanie i codzienną porcję ćwiczeń. Jest niesamowicie. Nie rozumiem, dlaczego dopiero teraz zaczęłam!
- napisała jedna z fanek.

To też może cię zainteresować:Fani złośliwie komentują sztuczne rzęsy Katarzyny Skrzyneckiej. „Powieki dostaną zakwasów!”Metody wychowawcze Agnieszki Kaczorowskiej znów skrytykowane przez fanki. O co poszło tym razem?Dominika Gwit nie wstydzi się dodatkowych kilogramów. Pokazała się w kostiumie kąpielowym

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)