Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis planują dziecko

Ewa Chodakowska fot. Instagram chodakowskaewa, viva.pl/kolaż polki.pl
Zdradzili w wywiadzie swoje wielkie marzenie!
/ 27.07.2017 12:30
Ewa Chodakowska fot. Instagram chodakowskaewa, viva.pl/kolaż polki.pl

Czas mija, a oni wciąż są niezmiennie silnie w sobie zakochani. W wyjątkowym wywiadzie dla „Vivy!” Chodakowska i Kavoukis zdradzili, czy planują dziecko oraz jak radzą sobie z medialnym szumem wokół nich.

Ewa Chodakowska zdradziła kulisy swojego wielkiego greckiego wesela

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są przede wszystkim partnerami - zarówno w życiu, jak i w biznesie. Trudno o silniejszą więź, kiedy trwają przy sobie niemal 24 godziny na dobę. Małżeństwem są od 4 lat, pobrali się w 2013 roku. Poznali się przez przypadek, a teraz są nierozłączni - sporo podróżują, ale ponad wszystko kochają Grecję... Czy tam chcieliby założyć rodzinę?

Zmieniamy miejsca pobytu, mieszkamy w hotelach, przemieszczamy się. Prowadzimy warsztaty w całej Polsce i za granicą. (...) Nawet zmiana sypialni wpływa na odświeżenie uczuć. Namiętności nam nie brakuje - mówi otwarcie Chodakowska w wywiadzie dla „Vivy!”.

Nie do końca - niedawno para zainwestowała w 350-metrowe mieszkanie, więc coś najwyraźniej trzyma ich w Polsce. Ich tryb życia jest stały pod względem jego zmienności - wciąż są w ruchu, biorą udział w nowych projektach, podejmują się wyzwań. Dziecko? Oczywiście, ale... nie teraz.

Dziecko oznaczałoby zmianę całego naszego trybu życia, na co nie jesteśmy jeszcze gotowi, jeszcze nie teraz. Myślę, że za dwa lata zdecydujemy się na powiększenie rodziny. Tymczasem mamy coś do zrobienia - tłumaczy Ewa.

Trenerka kiedyś podkreślała, że czuje się już mamą - jest odpowiedzialna za ponad 2 miliony fanek, które potrzebują jej stałej opieki i kontaktu. Jej mąż jest tego samego zdania, co Chodakowska i nie spieszy mu się do ojcostwa.

Na razie wystarczamy sobie nawzajem, cały świat wokół nas może się zawalić, ale my przetrwamy - podsumowuje Lefteris.
 

Ewa Chodakowska, wbrew powszechnym opiniom, nie pozazdrościła Lewandowskiej zainteresowania ze względu na ciążę. Media były skupionej na jej "największej konkurentce" z powodu dziecka, ale Chodakowska wsłuchuje się w swoje potrzeby. Czekamy na wieści o powiększeniu rodziny!

Ania Lewandowska pokazała uroczą fotkę z Klarą i... spadła na nią lawina hejtu. O Ani napisała też ostatnio Paulina Młynarska

Redakcja poleca

REKLAMA