POLECAMY

Gromee ma szasnę wygrać Eurowizję?

Już dziś, 8 maja, w Lizbonie odbędzie się pierwszy półfinał Eurowizji, następny zaplanowano na czwartek. To w nim udział wezmą reprezentanci Polski, Gromee i Lukas Meijer. Mają szansę podbić serca fanów konkursu?
/ 2 miesiące temu
Gromee ma szasnę wygrać Eurowizję? fot. ONS

W sobotę 12 maja będzie miał miejsce finał konkursu Eurowizji. Tego dnia poznam zwycięzcę. Kto ma największe szanse na wygraną? Jak na tle konkurencji prezentują się Polacy? Mamy typy bukmacherów!

Eurowizja 2018 - półfinały

W pierwszym półfinale (8 maja) bukmacherzy STS wskazują, że największe szanse ma Cypr z kursem 2,75. Następnie Izrael z kursem 2,85, potem Estonia (kurs 5,50) oraz Czechy (kurs 8,00). W drugim półfinale (10 maja) faworytem analityków jest Norwegia z kursem 2,30. Następnie Szwecja z kursem 3,00, potem Australia (kurs 7,00). Później Ukraina oraz Mołdawia z kursem 10,00. Bukmacherzy STS wskazują, że w półfinale Polska zajmie 6-8 miejsce (kurs 3,00).

Znamy finalistów „Tańca z Gwiazdami”! Kto pożegnał się z show tuż przed finałem?

Kto wygra Eurowizję 2018?

Według analityków  tegoroczny konkurs wygra Izrael lub Cypr. Każdy, kto trafnie obstawi 100 zł na zwycięstwo reprezentantki Izraela lub Cypru, wygra 330 zł – kurs 3,75. Następna w kolejności jest przedstawicielka Estonii. Jeżeli gracz postawi 100 zł na jego wygraną – i tak rzeczywiście się stanie – to zdobędzie 616 zł, kurs 7,00. Kolejnym pretendentem jest uczestnik z Norwegii. Najmniejsze szanse na wygraną mają zaś Rumunia, Albania, Czarnogóra, Gruzja, Islandia, San Marino, Serbia, Słowenia oraz Szwajcaria.

Czy Gromee ma szansę wygrać Eurowizję?

Polacy zaprezentują się w Lizbonie z piosenkąLight me up. Bukmacherzy ocenili szanse Gromee i Lukasa Meijera. Analitycy STS ustalili, że Polska znajdzie się w TOP10.

Przeczytaj:
Nowy biznes Anny i Roberta Lewandowskich! Tą branżą się jeszcze nie zajmowali
Doda pokazała teledysk ze ślubu i wesela! Wzruszające nagranie to prezent dla męża

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 miesiące temu
Tak czy inaczej utwór zostanie zapamiętany , w Europie i Świecie zostanie doceniona. Trzymam kciuki bardzo mocno. Gromee i Lukas to na dziś Top 5 w stawce ale zobaczymy.