esmeralda fot. screen Instagram: esmeralda_godlewska

Esmeralda, jedna z sióstr Godlewskich, miała wypadek. Jest w szpitalu

Policja bada, czy gwiazda internetu wsiadła za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu.
/ 09.07.2018 11:32
esmeralda fot. screen Instagram: esmeralda_godlewska

Przechodnie, spacerowicze, rodziny z dziećmi – wszyscy, którzy w niedzielne popołudnie wybrali się na warszawską Pragę w ramach eventu „Otwarta Ząbkowska”, przeżyli chwile grozy. Ulica była zamknięta dla ruchu. Mimo to przed godz. 17 czarne audi prowadzone przez Monikę „Esmeraldę” Godlewską wjechało w  Ząbkowską. Na skrzyżowaniu uderzyło w tył toyoty, a potem wbiło się w budynek. Cud, że nikomu poza kierującą audi nic się nie stało.

„Zawsze byłam w biegu, ale okazało się, że muszę coś zmienić”. Alżbeta Lenska wyznaje, jak zmienił ją tętniak

„Audi musiało jechać ze sporą prędkością. Toyota przeleciała na lewo przez trzy pasy i wpadła na przejście dla pieszych, zahaczając prawym bokiem o latarnię, obracając się przeleciała przez cały narożny chodnik, przejście dla pieszych na Brzeskiej i całą szerokość Brzeskiej (nikt nie jechał na szczęście), zatrzymując się bokiem na przeciwległym krawężniku. Piesi cudem jakimś pouciekali” – czytamy relację świadka na portalu „Warszawa w pigułce”.

„Rozpędzone audi bez żadnego hamowania pędziło dalej przed siebie, lekko skręcając w prawo. Wylądowało na rogu kamienicy, taranując szlaban i słupek oddzielający chodnik od jezdni. Cudem nikogo na tym chodniku nie było, a jest to wąski przesmyk i zawsze jest tu tłoczno.

Oba auta mogły pozmiatać pieszych i mogło być wielu rannych. Kierująca audi rozbiła głową szybę, ale wyszła z pomocą ratownika medycznego. Dlaczego jechała tak szybko, dlaczego nie hamowała, dlaczego nie widziała przed sobą auta?” – zastanawia się świadek zdarzenia.


Siostry Godlewskie zasłynęły w internecie między innymi dzięki śpiewaniu kolęd. (fot: Instagram: esmeralda_godlewska)

Godlewska podobno w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Policjanci ze względu na jej stan nie mogli zbadać jej alkomatem. Czy była pod wpływem alkoholu, będzie można powiedzieć po przeprowadzeniu badań krwi.

źródło: se.pl, warszawawpigulce.pl

Więcej newsów:Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną„To kopia mamy!”. Nowe zdjęcie Bieniuka z córką wywołało lawinę porównań