POLECAMY

Emmanuel Macron ukrywa odmienną orientację seksualną? Wracają plotki o homoseksualizmie prezydenta Francji

Małżeństwo Emmanuela i Brigitte Macron od początku nie było usłane różami. Para od lat mierzy się z plotkami na temat podwójnego życia prezydenta Francji. Ile w nich prawdy?
/ 6 miesięcy temu

Pierwsza para Francji od jest tematem plotek i domysłów mediów, których apogeum miało miejsce tuż przed wyborami prezydenckimi, ale wracają jak bumerang. Niezależny centrowy kandydat od początku uważany był za faworyta w starciu o fotel prezydencki. To właśnie wtedy francuskie, za nim - również rosyjskie i inne - media rozpisywały się o rzekomym romansie Emmanuela Macrona z szefem Radia France, Mathieu Galletem. Przyszły prezydent miał ponoć prowadzić podwójne życie od momentu ślubu z Brigitte Trogneux w 2007 roku.

To prawda, że Emmanuel Macrona jest gejem? 

Już wówczas przyszły prezydent Francji odciął się od pogłosek na temat swojego rzekomego homoseksualizmu. Emmanuel Marcon w czasie jednego ze spotkań z wyborcami miał powiedzieć:

Jeśli wam mówią, że prowadzę podwójne życie z panem Galletem, to dlatego, że uciekł mój hologram.

Było to nawiązanie do prezentacji jednego z rywali o prezydenturę, który w czasie spotkania użył hologramu. Następnie sprawę skomentowała również rzeczniczka Macrona, która na Twitterze podkreśliła, że słowa Macrona były zdementowaniem plotek na temat życia prywatnego. 

Co oznacza dla Polski wybór Emmanuela Macrona na prezydenta Francji? Opinie ekspertów

Choć rewelacje mediów od początku wydawały się być stworzone na potrzeby kampanii prezydenckiej - przypisywano je kontrkandydatom, a nawet... rosyjskim służbom specjalnym - to nie pozostały one bez wpływu na małżeństwo Macronów. Żona przyszłego prezydenta Francji mocno przeżyła nagonkę. Sprawa wróciła na pierwsze strony gazet, dzięki publikacji książki "Państwo Macron" Caroline Derrien i Candice Nedelec, która opisuje szczegóły rzekomego skandalu obyczajowego. 

Co wyznała w niej Brigitte Macron? Jak wspomina ten trudny czas? Przeczytaj na kolejnej stronie.

Polecamy!

Namiętna dyskusja na temat prawdziwego wieku Brigitte Macron jest krzywdząca i absurdalna
Brigitte Macron przeszła operacje plastyczne? Zdania są podzielone

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
to mason..