Które gwiazdy zaszalały z kreacjami na pokazie mody?

Herbuś i Siwiec w piórach, niegrzeczne Kręglicka i Sykut, „poszatkowana” Honey...
Edyta Liebert / 03.12.2015 04:52

Na grudniowym pokazie mody Roberta Kupisza tłumnie przybyły gwiazdy. Dominowały przezroczystości, trójwymiarowość elementów stylizacji (pióra, suwaki…). Sporo było też asymetrii. Którym gwiazdom służyły takie zabiegi, a które wyglądały na przebrane? Zobacz!
 
Ukłony należą się Natalii Siwiec, która niezmiennie wygląda świetnie, z imprezy na imprezę coraz lepiej. Podobnie jak Aneta Kręglicka – tej kobiecie nie brakuje niczego: ma szyk, styl, klasę i jest autentyczna w każdym wydaniu! Podobnie jak Paulina Sykut, zdecydowała się na bardziej drapieżny look, prawdopodobnie ze względu na charakter imprezy projektanta,który słynie z grunge'owych upodobań.

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza

Na śmiałą kreację zdecydowała się Edyta Herbuś. Ultrakrótka, biała sukienka z asymetrycznym dekoltem była przyozdobiona czarnymi piórami i Herbuś wyglądała w niej naprawdę… dziwnie. Drobnej tancerce chyba nie do końca pasują spore aplikacje na ubraniach. Nie pomogła nawet długość sukienki – była ona tak krótka, że jeden zły ruch, a naszym oczom ukazałyby się pośladki muzy Mariusza Trelińskiego…

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)