Edyta Górniak, księżna Kate, książę William fot. ONS

Edyta Górniak wystąpi przed księżną Kate i księciem Williamem

Gwiazda zaśpiewa na koncercie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Marta Kosakowska / 09.04.2018 11:53
Edyta Górniak, księżna Kate, książę William fot. ONS

Edyta Górniak wystąpi Royal Albert Hall w Londynie - informuje "Fakt". Gwiazda weźmie udział w koncercie z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród gości zaproszonych na uroczystość znajdą się m.in. księżna Kate i książę William.

Polska diwa nie kryje ekscytacji z powodu tego wyjątkowego wyróżnienia. Od wielu lat jest zafascynowana postacią księżnej Diany, a teraz będzie miała okazję osobiście spotkać się z synem "królowej ludzkich serc".

Edyta nie może się doczekać. Losy rodziny królewskiej zawsze ją bardzo interesowały. Jest fanką matki Williama, księżnej Diany. Ten występ to dla niej zaszczyt i wielkie wyzwanie. Ma nadzieję, że arystokratom spodoba się jej śpiew

- zdradził znajomy Edyty Górniak w rozmowie z tabloidem.

„Jesteś piękna!”, „Jesteś idealna”, skandowali polscy fani. Co księżna Kate odpowiedziała na komplementy? Jej reakcja nas urzekła

Koncert z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaplanowany jest na 11 listopada 2018 roku. Będzie się składał z dwóch części. W czasie pierwszej z nich będzie można posłuchać muzyki klasycznej, która miała szczególne znacznie dla Polaków na przestrzeni stu ostatnich lat. Będą to m.in. utwory Fryderyka Chopina i Ignacego Paderewskiego. W drugiej połowie koncertu, zgromadzeni goście będą mogli zapoznać się z muzyką współczesną. Oprócz Edyty Górniak, wystąpią także inne gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. Anna Maria Jopek, Anna Wyszkoni, Sebastian Karpiel-Bułecka, Kuba Badach czy Leszek Możdżer.

Po oficjalnej części koncertu, ma odbyć się bankiet, w czasie którego Edyta Górniak będzie miała sposobność, by osobiście poznać parę książęcą z Cambrigde - informuje "Fakt".

Jesteśmy przekonani, że księżna Kate i książę William będą zachwyceni!

Przeczytaj:

Edyta Górniak: „Dziękuję ci Boże za syna, bo mam powód, by żyć, być mądrą i silną”. Poruszający wpis artystki
Edyta Górniak kupiła dom za 3 miliony!