Ed Sheeran wziął sekretny ślub. Kim jest żona Eda Sheerana? [GALERIA]

To o czym media spekulowały od miesięcy, stało się faktem! Rudowłosy muzyk z Wielkiej Brytanii nie jest już kawalerem.
/ 29.08.2018 09:53

Ed Sheeran wziął ślub! Obrączkę na placu brytyjskiego muzyka fani wypatrzyli już jakiś czas temu. Teraz już wiadomo, że to symbol zawarcia związku małżeńskiego. Ed Sheeran potwierdził, że ślub odbył się w sekrecie, bez udziału mediów.

Sekretny ślub Eda Sheerana

Ed Sheeran oświadczył się swojej dziewczynie Cherry Seaborn pod koniec 2017 roku. Od tej pory wielbiciele i dziennikarze nie przestawali dopytywać o planowany termin ślubu. Uwielbiany na całym świecie piosenkarz konsekwentnie milczał na ten temat. W końcu ktoś wypatrzył, że na jego placu pojawiła się obrączka.

W czasie wywiadu w programie „Access” po raz kolejny padło pytanie o termin ślubu. Ed Sheeran odpowiedział wymownym gestem. Pokazał dziennikarzowi obrączkę na swoim placu. Dziennikarz pogratulował gwiazdorowi. Ed Sheeran był wyraźnie skrępowany tematem, jednak grzecznie podziękował za gratulacje. Przyznał, że ślub celowo odbył się w tajemnicy.

Cóż, nigdy nie robię niczego publicznie
- powiedział.

Kim jest żona Ed Sheerana? Jak poznali się świeżo upieczeni małżonkowie? Historia miłości Eda Sheerana i Cherry Seaborn na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub! Panna młoda wystąpiła w dwóch sukniach
„Małżeństwo jest kiedy są dzieci". Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty i walczy ze stereotypami!