Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska o swojej wadze - czy gwiazda jest w ciąży

Czy doczekamy się momentu, w którym prezenterka oficjalnie potwierdzi, że dodatkowe kilogramy są efektem ciąży?
/ 23.09.2017 12:15
Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska to gwiazda, która wzbudza wręcz żywiołową sympatię. Nie wywołuje skandali i nie epatuje prywatnością, ograniczając się do działania wyłącznie w tej tematyce, na której zna się najlepiej - od kilku sezonów prowadzi programy telewizyjne związane z aranżacją wnętrz.

Już parę tygodni temu fanów Doroty zaelektryzowała informacja, że dziennikarka spodziewa się drugiego dziecka. Chociaż ciążowy brzuszek podobno staje się coraz bardziej widoczny, Szelągowska jak na razie tajemniczo milczy i nie komentuje plotek. To nie powinno dziwić, ponieważ prezenterka od zawsze strzeże swojej prywatności. Chociaż wiadomo, że wcześniej była żoną muzyka Adama Sztaby, to partner z którym obecnie jest związana już od kilku lat, nie jest znany mediom. Dorota nie chce afiszować się z życiem osobistym.

Wnikliwi obserwatorzy już zauważyli, że gwiazda wręcz... kokieteryjnie ukrywa ciążę.

Najnowsze zdjęcia Szelągowskiej albo prezentują jej sylwetkę od pasa w górę, albo ze sprytnie zamaskowanym brzuszkiem. Kilka tygodni temu, na fotce z planu "Domowych rewolucji", Dorota zakrywała go... kaskiem.

To oficjalne! Księżna Kate w 3 ciąży

Teraz dodała na swój Facebookowy profil fotkę, na której zasłania się laptopem. Podpis do zdjęcia, dodany przez Szelągowską, musi rozbawić:

- Nawet nie wiecie ile kosztuje przybieranie póz, w których nie widać, jak człowiek się spasł :) Z drugiej strony, odkąd Karolina Szostak schudła zrobił się wakat na dużą blondynę - więc ta daaaaam, oto jestem :) Uściski
Dynia Do.

Szelągowska bez wątpienia w zabawny sposób pisze o widocznym przyroście swojej wagi, nazywając samą siebie dużą blondyną i dynią ;-) Czy doczekamy się jednak momentu, w którym oficjalnie potwierdzi, że te dodatkowe kilogramy są rezultatem ciąży? Jeśli tak, na pewno zrobi to na swój własny, ironiczno-zabawny sposób.

Na razie wiadomo tylko, że produkcja wszystkich programów Szelągowskiej została tymczasowo zakończona - nowe odcinki powstaną dopiero wiosną.

Czytaj więcej na temat ciąży Doroty Szelągowskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)