Dorota Gardias o Edycie Herbuś: „Mam nadzieję, że nauczy moją córkę tańczyć”

Prezenterka telewizyjna i jej były partner mają córkę Hanię. W tym układzie pojawia się teraz dodatkowe ogniwo. Będę jedną wielką szczęśliwą rodziną?
/ 12.02.2018 13:02
Dorota Gardias fot. ONS.pl

Dorota Gardias i jej były partner Piotr Bukowiecki mają 4-letnią córkę Hanię. Od kilku miesięcy z Piotrem spotyka się tancerka Edyta Herbuś. Jak ten związek komentuje Dorota i co sądzi o tym, że Edyta będzie teraz spędzać czas również z jej córką?

Jak wygląda Weronika Rosati dwa miesiące po ciąży? Aktorka pierwszy raz po porodzie pokazała się na zdjęciu w bikini

Dorota Gardias z Piotrem tworzyli parę przez trzy lata. Prezenterka pogody uważa, że nie ma prawa ingerować w nowy związek swojego byłego partnera z Edytą Herbuś ani komentować go. Jednak w rozmowie z serwisem Plejada.pl Gardias pozwoliła sobie na kilka słów szczerości. „Piotrowi i Edycie życzę dużo szczęścia. To jest ich życie, ich sprawa. Ten związek jedynie interesuje mnie w kontekście mojej córki, bo spotykają się wszyscy razem” – powiedziała podczas wywiadu. Dodała też: „Szczęśliwi rodzice to też szczęśliwe dziecko, więc mam nadzieję, że Piotr jest szczęśliwy”.

Edyta Herbuś jako aktualna partnerka Piotra, byłego Doroty, będzie teraz spędzać czas nie tylko ze swoim nowych ukochanym, ale właśnie i małą Hanią. Jak na tę sytuację zapatruje się Gardias?

Edytę darzę niesamowitą sympatią. Myślę, że może dużo dać mojej córce i ją wiele nauczyć. I mam nadzieję, że nauczy ją tańczyć
– skomentowała prezenterka w rozmowie Plejadą.

Myślicie, że Edyta Herbuś spisze się w swojej nowej roli?

Więcej o gwiazdach:

Paulina Krupińska szczerze o urokach macierzyństwa – nie zawsze jest kolorowoJak ona się rusza! Julia Wieniawa wraca do tańca. Powinna wziąć udział w tanecznym show?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)