Dominika Gwit fot. ONS

Dominika Gwit jest rozpieszczana przez męża. Fanki jej zazdroszczą

U Dominiki Gwit i jej męża Wojciecha Dunaszewskiego nadal trwa przedłużony miesiąc miodowy!
/ 02.10.2018 16:24
Dominika Gwit fot. ONS

Ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego odbył się w lipcu tego roku. Choć od tego czasu minęły cztery miesiące, to wiele wskazuje na to, że małżonkowie nadal przeżywają poślubną sielankę. Najnowsze zdjęcie na Instagramie Dominiki Gwit najlepiej o tym świadczy!

Dominika Gwit jest szczęśliwą żoną!

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie zdjęcie z bukietem świeżych kwiatów. W opisie zdradziła, że kwiaty są prezentem od męża. Z jakiej okazji? Bez okazji! Wojciech Dunaszewski podarował swojej żonie prezent bez powodu, czym... wzbudził zazdrość wśród fanek swojej ukochanej.

 

 

Dziękuję Mężu!!! Takie poranki lubię najbardziej!! Cudownego dnia wszystkim!! Rozpocznijcie bosko tydzień, a październik niech pokaże nam piękną polską złotą jesień!!! Całuję najmocniej!!
- napisała Dominika Gwit.

Po postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautek, które nie kryją, że ich partnerzy rzadko zdobywają się na podobne gesty.

- Zazdroszczę Pani!
- Zazdraszczam... Mój mąż kwiaty tylko na rocznice... bez okazji nigdy! Jesteś wspaniałą kobietą, którą mężczyzna potrafi docenić i dowartościować. Życzę Ci, aby tak było zawsze!
- Chyba muszę pogonić mojego męża, bo ostatnio kupił mi wrzosy, ale do sadzenia...
- Taki Mąż to skarb!
- czytamy w komentarzach.

Jak Dominika Gwit poznała swojego męża?

Przypomnijmy, że Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego 7 lipca 2018 roku. Data ślubu do końca była utrzymywania w tajemnicy. Fani aktorki dowiedzieli się o wszystkim dopiero po fakcie. Mąż Dominiki Gwit jest montażystą. Para poznała się podczas pracy nad spektaklem, w którym grała Dominika. W czerwcu 2017 roku Wojciech Dunaszewski oświadczył się swojej ukochanej. Natychmiast ruszyły przygotowania ślubne.

Przeczytaj: "Nie chciałabyś schudnąć dla męża?" - zapytała fanka i się zaczęło... Kłótnia na Instagramie Dominiki Gwit!

Zakochanych połączyła nie tylko wielka miłość, ale również podobne doświadczenia w walce o szczupła sylwetkę. Wojciech Dunaszewski, podobnie jak jego żona, ma na swoim koncie spektakularną utratę wagi. W przypadku Dominiki Gwit efektu nie udało się utrzymać. Gwiazda zawsze podkreśla, że jej mężowi to nie przeszkadza.

Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa (...) Uważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata - dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie i swoim ciele - pewnie nasz związek by się nie udał - wyznała w rozmowie z magazynem „Gala”.

Przeczytaj:
7 zmysłowych gestów, które wskazują, że on cię pożąda
Jak nakłonić go do romantycznych gestów?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/03.10.2018 12:00
Mój też nie daje kwiatów a nawet kwiatka bez okazji..........;/
/03.10.2018 09:07
GRATULUJĘ RADOŚCI I SZCZĘŚCIA. WAŻNE JAKIM JEST PANI CZŁOWIEKIEM .KRYTYCY PANI WYGLĄDU POWINNI SIĘ ZASTANOWIĆ . CZĘSTO PIĘKNE KOBIETY , MŁODE , ZGRABNE NIE MAJĄ SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI .
/02.10.2018 11:16
Na samo słowo "gwint" cofa mi się śniadanie...