Doda wynajmuje na doby swój warszawski apartament. Cena może zwalić z nóg

Doda fot. ONS, Pawel Kibitlewski
Za 135 metrów kwadratowych luksusu trzeba zapłacić krocie. Niewiele osób na to stać...
/ 26.05.2021 15:44
Doda fot. ONS, Pawel Kibitlewski

Wiele polskich gwiazd decyduje się na zakup swojego mieszkania w Warszawie. To właśnie w tym mieście odbywa się najwięcej branżowych imprez i siedzibę ma wiele firm. Niestety, jest to również miejsce znane z najdroższych nieruchomości w kraju. Dobrym przykładem są chociażby apartament Kuby Wojewódzkiego za 6,5 miliona złotych lub dom Tomasza Oświecińskiego za 1,5 miliona. 

Apartament Dody do wynajęcia

Jedną z gwiazd posiadających mieszkanie w stolicy jest również Doda. Wokalistka co prawda w nim nie mieszka, a tylko udostępnia lokal do wynajęcia na doby. Informacją na ten temat pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Mieszkanie Rabczewskiej znajduje się na Mokotowie, tuż obok Łazienek Królewskich. Ma 135 metrów kwadratowych, dwie sypialnie, bar, saunę, łazienkę, kuchnię i przestronny, modnie urządzony salon.

Wystrój apartamentu jest bardzo nowoczesny i łączy w sobie wiele różnych trendów wnętrzarskich. Znajdziemy tam nieszablonowe połączenie kolorów, form i dekoracji. Dla niektórych mogą wydawać się nieprzemyślane, jednak w całym tym misz-maszu wszystko do siebie pasuje. 

Cena wynajmu jest jednak wyjątkowo wysoka i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Uzależniona jest od daty planowanego przyjazdu i pobytu. Jeśli chcemy wynająć apartament od poniedziałku do piątku, zapłacimy za każdą dobę 1008 zł od osoby dorosłej, w weekend doba kosztuje już 1784 zł/os.

Czytaj też:
Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje w zaciszu swojego salonu. Nasz wzrok przykuł modny fotel
Julia Wieniawa pokazała nową sypialnię. Toaletka przepiękna, ale ten fotel. Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje
Zobacz kuchnie gwiazd. U Przetakiewicz biel i czerń, u Siwiec minimalizm, a u Szelągowskiej nietypowe połączenia

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA