Doda o ślubnym wywiadzie dla Janachowskiej: „Wszystko, co mówiłam wiązało się z bólem i grą”

Jak się okazało, wywiad, którego Doda udzieliła ślubnej ekspertce, związany był z wieloma trudnymi emocjami. Podczas rozmowy o ślubie z Emilem Stępniem artystka musiała ukrywać, że związek się rozpada.
/ 23.07.2021 11:37

Rok temu Doda udzieliła wywiadu Izabeli Janachowskiej. Ich rozmowa dotyczyła ślubu piosenkarki i ukazała się na kanale Wedding Dream. Założony przez byłą tancerkę portal oraz kanał na You Tube specjalizują się w tematyce ślubnej i weselnej. Cykl, w którym wystąpiła Doda zdradza kulisy ślubów gwiazd.

Doda o wywiadzie dla Janachowskiej: „Ból i gra”

Ślub Dody i Emila Stępnia odbył się w tajemnicy - nawet przed ich najbliższymi, którzy dopiero na miejscu zorientowali się, że zostali zaproszeni na tak istotną ceremonię. Gwiazda zdradziła także, w jaki sposób przebiegły przygotowania do tak sekretnej uroczystości.

Niedawno jednak artystka ogłosiła, że rozwodzi się z mężem. W związku z tym została zapytana o to, jak czuła się podczas udzielania wywiadu o ceremonii ślubnej, kiedy jej związek właśnie się kończył.

Bardzo była mi potrzebna ta przerwa. Wszystko, co mówiłam wiązało się niestety z jakimś rodzaju bólem, grą i maską, dlatego cieszę się, że mogłam to w końcu z siebie wyrzucić. Nawet sobie nie wyobrażasz, jaką mam ulgę od 9 czerwca - opowiedziała wokalistka.

To właśnie 9 czerwca Doda ogłosiła, że zdecydowała się na rozwód. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA