Doda o trzecim mężu: „Cieszę się na swój kolejny wybór”

Świeżo rozwiedziona Doda otwarcie mówi o swoim rozwoju emocjonalnym. Wyznała, czym jej następny partner będzie różnił się od byłych mężów.
/ 08.02.2022 15:49

Rok 2021 był dla Dody wielkim przełomem. Udało jej się wyprodukować swój pierwszy film „Dziewczyny z Dubaju”, który szybko zaczął bić rekordy oglądalności, ale także zakończyła nieszczęśliwy związek z Emilem Stępniem (współproducentem filmu) i rozpoczęła nowe życie po rozwodzie.

Artystka z wielką szczerością otworzyła się na temat swoich zmagań z depresją i lękami, które towarzyszyły jej w związku z toksyczną relacją. Chce w ten sposób zachęcić kobiety do otwartego mówienia o emocjach, a także do normalizowania trudnych, mało „medialnych” tematów w dobie kultury Instagrama i lansu idealnego życia. Pomimo ciężkich doświadczeń, Doda nadal marzy o szczęśliwym związku. Czy uda jej się spotkać prawdziwą miłość?

Doda o kolejnym partnerze

Dorota Rabczewska otwarcie mówi o tym, że jej doświadczenia podłamały jej wiarę w miłość. Nie skreśla jednak przyszłości i deklaruje, że swojego następnego partnera wybierze na podstawie zupełnie innych cech.

– Cieszę się na mój kolejny wybór, bo będzie on zupełnie inny po tych wszystkich przepracowanych błędach (...) Każdy partner jest zwierciadłem twoich deficytów i problemów – wyznała piosenkarka.

Zgadzacie się z jej podejściem?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: Doda

Redakcja poleca

REKLAMA