Doda krytykuje Wersow i innych influencerów: „To nie są dla mnie żadne ikony”

Zapytana o potencjalną współpracę z gwiazdą młodego pokolenia, Doda wypowiedziała się krytycznie na temat tzw. „internetowych ikon”.
/ 18.01.2022 20:31

Wersow to influencerka należąca do „Ekipy Friza” – grupy internetowych celebrytów, którzy zrobili błyskawiczną karierę w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, młoda gwiazdka jest przy okazji wielką fanką Dody. Stąd internauci szybko zaczęli spekulować na temat potencjalnej współpracy obydwu pań. Co na to sama artystka?

Doda o Wersow i innych influencerach

Chociaż Doda przyznała, że wysłała Wersow swój nowy singiel „Fake love”, nie potwierdziła żadnych plotek o wspólnym projekcie. Podkreśliła jednak, że nie obserwuje i nie śledzi karier tzw. „ikon mediów społecznościowych”.

– Nie obserwuję ikon mediów społecznościowych. Przykro mi, ale to nie są dla mnie żadne ikony. Mogą mnie zlinczować teraz, mam to w d*pie – skwitowała Rabczewska.

Jak wyjaśniła, jej zdaniem kariera w mediach społecznościowych powinna iść w parze z talentem bądź rzemiosłem.

– Ja rozumiem, że nagrywanie filmików, gadanie do telefonu jest rodzajem pracy, pochłania sporo czasu, nie jest łatwe i wymaga też pewnych umiejętności, ale wierzę, że każdy z tych ludzi posiada wiele innych talentów, które pozwoliłyby im zapisać się w historii show-biznesu czy historii ogólnie – uzasadniła. 

Zgadzacie się z nią?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: Doda

Redakcja poleca

REKLAMA