Doda spotyka się z Kamilem Nożyńskim? „Nie chcę się przyczyniać do niemiłej atmosfery”

Czy po wyjątkowo ciężkim roku Dodę czeka uśmiech od losu? Artystka skomentowała plotki o swoim nowym związku.
/ 13.01.2022 16:06

Ostatni rok był dla Dody wyjątkowo ciężki. Nie tylko ze względu na toksyczny związek z Emilem Stępniem, który zakończył się rozwodem. Byli małżonkowie byli także zamieszani we wspólne interesy obejmujące prace nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Wielokrotnie przesuwana premiera przez wiele miesięcy owiana była skandalem dotyczącym m.in. konfliktu Emila Stępnia z inwestorami oraz autorem książki, na podstawie której powstał scenariusz. 

Przedsiębiorca prowadził także publiczną walkę ze swoją żoną oraz reżyserką - Marią Sadowską. Po koniec 2021 roku, film wszedł w końcu na ekrany bijąc rekordy popularności, a Doda i Stępień oficjalnie się rozwiedli. Wokół piosenkarki szybko jednak pojawiły się plotki o nowym romansie...

Czy Doda ma nowego chłopaka?

Wokalistka została wprost zapytana o plotki krążące wokół jej relacji z Kamilem Nożyńskim. W nowym teledysku Dody do utworu „Fake love” para wymienia bardzo namiętny pocałunek.

– Nie chcę się tutaj przyczyniać do niemiłej atmosfery między dziećmi [Kamila - przyp. red.]. To są niewinne istoty, które najbardziej obrywają tymi plotkami, artykułami, tabloidowymi tytułami – odpowiedziała Rabczewska. 

Chociaż wokalistka podkreśliła, że ich relacja zawodowa świetnie się układa, postanowiła nie wypowiadać się na temat jakichkolwiek prywatnych kontaktów. 

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: Doda