Doda i Emil Stępień są już po rozwodzie. „Przeżyłam to bardziej niż myślałam”

Para, która rozstała się w atmosferze wzajemnych oskarżeń, podziękowała sobie jednak za spędzony wspólnie czas. Uda im się kiedyś zakopać topór wojenny?
/ 17.11.2021 16:23

Doda i Emil Stępień są już oficjalnie po rozwodzie. Rozprawa, która odbyła się 15 listopada 2021, oficjalnie zakończyła ich małżeństwo. Rozstanie przebiegało w atmosferze skandalu spowodowanego oskarżeniami pod adresem przedsiębiorcy - miał on się nie wywiązywać z umów z kontrahentami, a także nie płacić swoim zleceniobiorcom, również tym, których zatrudnił do pracy nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. 

W międzyczasie, sama Doda wyznała, że była ofiarą przemocy emocjonalnej ze strony męża. Potwierdziło to nagranie, które opublikował Piotr Krysiak - autor książki, na podstawie której Dorota Rabczewska i Emil Stępień nakręcili film. Zarejestrowany na nim Stępień wyraźnie obraża i poniża swoją żonę, która dąży do załagodzenia konfliktu.

Rozwód Dody i Emila Stępnia

Dzień po rozprawie, artystka opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie oraz zajawkę nowego projektu, którego premiera będzie miała miejsce 21 listopada o godzinie 19. 

–Nie dałam wczoraj znać, bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziękuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku. Dziękuję Emilowi za wspólnych 5 lat. Prywatnych i zawodowych – napisała Doda.

Chociaż rozwodzący się małżonkowie wcześniej weszli w otwarty konflikt na łamach internetu, a Stępień nie szczędził Rabczewskiej nieprzyjemnych komentarzy, teraz przedsiębiorca zdecydował się na kulturalny gest w stronę artystki i publicznie wystosował pod jej adresem przeprosiny i podziękowania za wspólnie spędzone lata.

– Życzę ci dużo szczęścia i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią (...) Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam – napisał Emil Stępień. 

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: Doda, rozwód