Dakota Johnson fot. ONS

Dakota Johnson jest w ciąży z Chrisem Martinem. Termin porodu i płeć dziecka

Sensacyjna wiadomość zza oceanu! Dakota Johnson wkrótce zostanie mamą?
/ 10.10.2018 13:41
Dakota Johnson fot. ONS

Dakota Johnson jest w ciąży - taką informację podał amerykański portal o gwiazdach TZM. Ojcem dziecka jest partner aktorki, wokalista zespołu Coldplay, Chris Martin. Para spotyka się ze sobą od ponad roku. Wiele wskazuje na to, że ich związek stał się bardzo poważny.

Dakota Johnson jest w ciąży?

O ciąży Dakoty Johnson plotkowało się od dawna. Po raz pierwszy informacje o ciąży pojawiły się w lutym tego roku przy okazji premiery „Nowego oblicza Greya”. Dziennikarze dopatrywali się w u aktorki rosnącego brzuszka. Gwiazda w żaden sposób nie komentowała tych rewelacji. A jak jest teraz?

 

 

Dakota Johnson i Chris Martin w miniony weekend zorganizowali imprezę dla najbliższych. Pretekstem do spotkania miały być, przypadające na 4 października, 29. urodziny aktorki. Jednak w czasie przyjęcia celebrowano podobno nie tylko święto Dakoty, ale także... zbliżające się powiększenie rodziny. Na imprezie dekorację stanowiły balony w kolorach: niebieskim i różowym. Jak relacjonuje portal TZM, w pewnym momencie w powietrze miały polecieć niebieskie balony. Dziennikarze serwisu twierdzą, że w ten sposób para ogłosiła płeć dziecka. Będzie chłopiec - ogłosiły media.

Ile w tym prawdy? Faktem jest, że kilka dni temu na Instagramie Dakoty Johnson pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje z ciężarną koleżanką Addison Timli. Na fotografii Dakota trzyma pod bluzką kulę do kręgli. Czy gest aktorki sugeruje ciążę?

 

#dakotajohnson #bowling

Post udostępniony przez Dakota Johnson (@officialdakotajohnson)

Niekoniecznie. Wiadomo, że aktorka ma zostać matką chrzestną dziecka przyjaciółki, o czym Timli poinformowała na Instagramie.

Wiadomość o ciąży Daktoty Johnson w ekspresowym tempie rozniosła się po internecie. Okazje się jednak, że doniesienia mogą mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dziennikarze „Us Weekly” poprosili o komentarz menadżera gwiazdy. Ten stanowczo zaprzeczył, twierdząc, że impreza, którą zorganizowała para była zwyczajnym przyjęciem urodzinowym. No cóż, z pewnością to oświadczenie nie uciszy plotek! A Dakota Johnson musi uważać na swoje stylizacje. Teraz znów wszystkie oczy będą skierowane w stronę jej... brzucha!

Przeczytaj:
Jamie Dornan miał problem z rozbieranymi scenami w „Nowym obliczu Greya”. „Dakota mnie nauczyła, jak to robić”
7 rzeczy, których nie wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya". Te informacje was zaskoczą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)