Czy księżna Kate będzie dobrą królową? Podobno zasady protokołu opanowała już do perfekcji

Księżna Cambridge cieszy się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii. Kate Middleton doskonale radzi sobie w każdej sytuacji, zawsze perfekcyjnie wygląda i świetnie dogaduje się z królową Elżbietą II.
/ 15.09.2020 10:21

Księżna Kate jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Jeszcze zanim została żoną księcia Williama, odebrała stosowne wykształcenie. Przyszłego męża poznała w 2001 roku na Uniwersytecie St. Andrews.

Zanim odbył się ich ślub, minęło 10 lat. Kate Middleton zdążyła dobrze przygotować się do roli księżnej. A jaką będzie królową, jeśli otrzyma ten tytuł po tym, jak William zostanie królem?

Księżna Kate doskonale zna królewski protokół

Dziś księżna Kate nie przypomina już nieśmiałej niegdyś dziewczyny księcia Williama. Zmieniła garderobę i popracowała nad mową ciała. W przeciwieństwie do Meghan była świadoma tego, co ją czeka. Dobrze zna zasady savoir-vivre'u,  Widać, że dobrze czuje się w obecności królowej Elżbiety II, obie doskonale się dogadują.

W czerwcu ubiegłego roku księżna została patronką Królewskiego Stowarzyszenia Fotografów. Ten tytuł zdecydowała się przekazać jej właśnie piastująca wcześniej tę funkcję królowa.

Jaką królową byłaby księżna Kate?

Księżna Cambridge nie łamie zasad protokołu królewskiego, nie pozwala sobie na wpadki. Doskonale radzi sobie w każdej sytuacji i w każdym towarzystwie.

Od jakiegoś czasu daje się zauważyć, że coraz częściej towarzyszy królowej Elżbiecie II podczas oficjalnych wizyt. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Księżna dba o to, by każdy element jej stylizacji był przemyślany, zawsze wygląda stylowo i elegancko.

Wszystko wskazuje na to, że księżna Kate doskonale poradzi sobie w roli królowej. Raczej nikt nie ma wątpliwości, że otrzyma ten tytuł od męża, kiedy już obejmie on tron po swoim ojcu.

W innym przypadku zamiast tytułować się królową, zostałaby królewską małżonką. 

To też może cię zainteresować:Sekrety małżeństwa Diany i Karola. Czy książęca para miała córkę?Dlaczego królowa Elżbieta II nosi krzykliwe kolory? Oto ciekawostki dotyczące jej garderobyCharlene Wittstock to najsmutniejsza księżna świata. Jej małżeństwo od początku skazane jest na porażkę?