Czesia z „Klanu”... nie ogląda „Klanu”? „Nie mam telewizora!”

Odtwórczyni roli Czesi, Anna Powierza, wyznała, że od lat nie posiada w domu telewizora. Nie śledzi losów swojej bohaterki na ekranie?
/ 13.10.2021 16:06

„Klan” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1997 roku. Od tego czasu, przez plan przewinęła się cała plejada gwiazd, a serial zgromadził przed ekranami całe pokolenia widzów.

Hit TVP wylansował wielu aktorów młodego pokolenia takich jak Kaja Paschalska, Paulina Holtz czy Agnieszka Kaczorowska. Jednak do grona najpopularniejszych postaci, które zdobyły serca telewidzów, należy bez wątpienia Czesia grana przez Annę Powierzę.

Okazuje się jednak, że sama aktorka... nie ogląda już serialu, który był jej przepustką do sławy.

Anna Powierza nie ogląda „Klanu”?

Po 24. latach od emisji pierwszego odcinka, producenci „Klanu” postanowili odświeżyć formułę i postawić na nową czołówkę. Intro spotkało się jednak z wielką krytyką internautów i widzów. Zarzucali oni producentom „amatorszczyznę” i kiepskiej jakości montaż.

Co na ten temat sądzi Ania Powierza, odtwórczyni roli Czesławy? Jak się okazało, gwiazda... nawet nie widziała nowej czołówki!

– Nie widziałam i nie słyszałam czołówki, bo nie mam telewizora! Od lat nie oglądam „Klanu”. Czytam scenariusze, więc jestem w miarę na bieżąco z losami bohaterów, ale nie oglądam serialu – zadeklarowała Powierza.

Co sądzicie o nowej czołówce? Zgadzacie się z opinią niezadowolonych internautów? 

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”