Córka Martyny Wojciechowskiej skończyła 11 lat - jak się zmieniła?

Martyna Wojciechowska fot. ONS.pl
Córka Martyny Wojciechowskiej świętowała urodziny!
Marta Kosakowska / 18.04.2019 10:03
Martyna Wojciechowska fot. ONS.pl

Dziennikarka podzieliła się z internautami uroczym wpisem z okazji urodzin córki. Marysia - 17 kwietnia - skończyła 11 lat. Martyna Wojciechowska obsypała nastolatkę niespodziankami. Zamieściła też na Instagramie zdjęcie, które skradło serca jej wielbicieli.

11. urodziny córki Martyny Wojciechowskiej - jak zmieniła się Marysia?

Martyna Wojciechowska zorganizowała dla córki niesamowite urodziny. Zabrała dziewczynkę i jej przyjaciół do tunelu aerodynamicznego, gdzie pod okiem instruktora, dzieci mogły wznieść się w powietrze. Nie był to jedyny prezent dla Marysi!

Mama zadbała, by jej latorośl miała okazję poznać swoją idolkę. Dziennikarka zorganizowała dla córki spotkanie ze znaną vlogerką i gwiazdą internetu, Agnieszką Grzelak. Marysia musiała być zachwycona spotkaniem.

Zachwytów nie brakowało również ze strony internautów. Urzekło ich zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z córką, które powstało 10 lat temu. Widać na nim roczną Marysię, która stawia pierwsze kroki. Jej mama dołączyła do fotografii wzruszający opis.

- Dzisiaj moja kochana Marysia obchodzi 11. URODZINY, a jeszcze nie tak dawno temu uczyła się stawiać pierwsze kroki! Marysiu, łobuzie kochany, życzę Ci wielkiej miłości do świata, do siebie i ludzi. Wierzę, że wyrośniesz na wolną i niezależną Kobietę, która będzie miała odwagę spełniać swoje marzenia. A ja będę Cię w tym wspierać. Kocham Cię najmocniej na świecie! ❤ Mama

Dzieci polskich gwiazd - co je czeka w przyszłości?

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla 11-letniej Marysi. Dziewczynka od dawna jest ulubienicą internautów. A wszystko za sprawą swojej mamy, która regularnie dzieli się w sieci kolejnymi talentami (jest ich sporo!) i sukcesami swojego jedynego dziecka.

- Marii, żebyś była jeszcze większą petardą niż mama!
- Wszystkiego najlepszego dla córeczki życzę Marysi, by szła przez życie szczęśliwa mądra i pełna optymizmu.
- Samych cudowności dla Marysi
- czytamy w komentarzach.

Maria Błaszczyk przyszła na świat w 2008 roku. Jest owocem związku Martyny Wojciechowskiej z nieżyjącym już płetwonurkiem, Jerzym Błaszczykiem. Wielu wróży jej karierę na miarę słynnej mamy! :)

Przeczytaj:
Martyna Wojciechowska pochwaliła się talentem córki
Córka Martyny Wojciechowskie zachwyciła internautów

Redakcja poleca

REKLAMA