Córka Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda pokazała kolejny talent Marysi!

Martyna Wojciechowska pochwalił się talentem córki fot. ONS.pl
Dziennikarka pokazała na Instagramie nowe zdjęcia Marysi. Internauci są zachwyceni!
Marta Kosakowska / 05.03.2019 12:00
Martyna Wojciechowska pochwalił się talentem córki fot. ONS.pl

Zdjęcia córki Martyny Wojciechowskiej podbijają sieć! Dziennikarka pokazała na Instagramie kolejny talent swojej uzdolnionej latorośli. 10-letnia Marysia ma wiele pasji, a jedną z nich jest...gimnastyka sportowa. Widać, że dziewczynka ma predyspozycje w tym kierunku!

Kolejny niesamowity talent córki Martyny Wojciechowskiej!

Martyna Wojciechowska nie kryje dumy ze swojej 10-letniej córki. Marysia zyskała już podziw w oczach internautów jako uzdolniona malarka oraz wizażystka.

Jak rozpoznać talent dziecka?

Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia, prezentujące jej umiejętności sportowe. Widać na nich Marysię, wykonującą figury gimnastyczne, w tym imponujące stanie... na jednej ręce.

- Artystka-malarka, gimnastyczka… moje dziecko nie przestaje mnie zaskakiwać. Ciekawe kiedy przestanę za Nią nadążać! Też tak macie ze swoimi dziećmi?!
- napisała Martyna Wojciechowska.

Wpis Martyny Wojciechowska wywołał ogromny odzew wśród internautów. Polubiło go niemal 90 tysięcy osób! W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów uznania dla pasji 10-leniej Marysi. Wielu sposób komentujących, nie ma wątpliwości, po kim dziewczynka odziedziczyła liczne talenty.

Dzieci polskich gwiazd - co je czeka w przyszłości?

- Zdolna po mamusi!
- Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
- Jaka mama taka córka!
- piszą fani.

Marysia Błaszczyk (ur. 17.04.2008 r.) jest córką dziennikarki Martyny Wojciechowskiej i nieżyjącego płetwonurka Jerzego Błaszczyka. Mężczyzna zmarł w 2016 roku po przegranej walce z chorobą nowotworową.

Przeczytaj:
Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z urodzin córki
Księżna Kate i książę William chcą mieć czwarte dziecko?

Redakcja poleca

REKLAMA