Donald Tusk pokazał zdjęcie ze spaceru z wnuczką fot. ONS

Córka Kasi Tusk. Donald Tusk pokazał zdjęcie ze spaceru z wnuczką

Szef Rady Europejskiej opublikował ma Instagramie rodzinne zdjęcie.
Marta Kosakowska / 18.02.2019 10:55
Donald Tusk pokazał zdjęcie ze spaceru z wnuczką fot. ONS

Rodzina Tusków niedawno się powiększyła! W styczniu szef Rady Europejskiej po raz czwarty został dziadkiem. Jego córkę, znana blogerka, Kasia Tusk, urodziła córką. To pierwsza dziewczynka w gromadce wnucząt Donalda Tuska. Dziadek pochwalił się uroczą fotografią z rodzinnego wypadu.

Donald Tusk na spacerze z wnuczką

Donald Tusk - za sprawą syna Michała - jest już dziadkiem 3 wnuków. Córka Kasi Tusk jest zatem długo oczekiwaną, pierwszą wnuczką. Najmłodsza potomkini rodziny Tusków przyszła na świat zaledwie miesiąc temu. Dopiero teraz do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Donalda Tuska ze rodzinnego spaceru.

- Szczęście dziadka
- napisał Donald Tusk na swoim profilu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grandpa’s happiness ☀️

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Urocze zdjęcie Donalda Tuska z dziecięcym wózkiem wzbudziło ogromną sympatię internautów. Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami zarówno dla dziadka, jak i świeżo upieczonych rodziców. Nie zabrakło również życzeń zdrowia dla całej rodziny.

- Miło patrzeć! Piękny widok. Zdrowia dla wnusi.
- Życzę serdecznie zdrowia i szczęścia dla Maleństwa i Całej Rodziny.
- Gratulacje dla Pana!
- czytamy w komentarzach.

Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny nie zdradzili mediom imienia swojej córki. Blogerka długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka. Dopiero, gdy ciąża była już zaawansowana, zdecydował się podzielić radością ze swoimi czytelniczkami. Podobnie było z narodzinami maleństwa, w których najpierw poinformowały tabloidy. Rodzina stara się chronić swoją prywatność, a publikacja rodzinnych zdjęć to prawdziwa rzadkość!

Więcej o Kasi Tusk:
Kasia Tusk w ciąży wyglądała zachwycająco - zdjęcie
Kasia Tusk została mamą po raz pierwszy!