Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Były mąż Meghan Markle ponownie się ożenił. Jak wygląda jego żona?

Od kilku miesięcy Meghan Markle jest szczęśliwą żoną księcia Harry'ego. Okazuje się, że nową miłość znalazł również były małżonek księżnej!
/ 11.10.2018 12:35
Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Były mąż Meghan Markle, Trevor Engelson, ponownie się ożenił. Drugą żoną producenta filmowego została Tracey Kurland, córka multimilionera, związanego z rynkiem nieruchomości. Ślub pary odbył się w miniony weekend w Los Angeles. Uroczystość miała kameralny charakter. W niczym nie przypominała majowego royal wedding.

Ślub byłego męża Meghan Markle

Informację o ślubie byłego męża Meghan Markle podała amerykańska telewizja DailyMailTV. Z obszernego materiału można się było dowiedzieć, że ślub odbył się w rezydencji rodziny panny młodej. Oprawę stanowiły dekoracje utrzymane w stylu meksykańskim.

Trevor Engelson i Tracey Kurland są parą od roku. Wielbiciele Meghan Markle natychmiast zaczęli doszukiwać się podobieństw między księżną, a drugą żoną Engelsona. Powód? Wiele osób dostrzegło fizyczne podobieństwo między księciem Harrym, a były mężem Meghan Markle.

Trevor Engelson i Meghan Markle byli małżeństwem przez dwa lata. Pobrali się w 2011 roku, a rozwiedli w 2013. W 2016 roku Meghan Markle zaczęła się spotykać z księciem Harrym. Dwa lata później odbył się ślub brytyjskiego księcia z amerykańską aktorką.

Kim jest były mąż Meghan Markle?

Trevor Engelson jest znanym producentem telewizyjnym. To właśnie on przyczynił się do obsadzenia Meghan Markle w roli Rachel Zane w popularnym serialu „Suits”, który stał się dla niej trampoliną do sukcesu. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasy. Drogi małżonków rozeszły się. A po kilku latach każde z nich ułożyło sobie życie u boku kogoś innego.
 

Przeczytaj:
Nie milkną plotki o ciąży księżnej Meghan! Ta stylizacja rozwiała wątpliwości?
Meghan Markle wszyła coś szczególnego do swojej sukni ślubnej! Harry musiał być wzruszony

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12.10.2018 11:35
serio, doszukują się podobieństw? i to jeszcze u obydwojga, to mogą szukać latami. Ja tu nic podobnego nie widzę
/12.10.2018 05:55
A co u córki fryzjera dostawcy pizzy tej nowej żony byłego męża?