Musisz to zobaczyć! Beyonce & Bruno Mars & Coldplay razem na scenie #SuperBowl2016

Legendarny występ!
Edyta Liebert / 07.02.2016 09:43

Super Bowl 2016

Kto wystąpił? Nie da się ukryć, że gdy wieść o występie Beyonce (czy ona jest w ciąży?), Bruno Marsa i Coldplay trafiła do mediów, wszyscy oglądali Super Bowl 2016 tylko dla nich. My także.

W sieci pojawiło się już nagranie z Super Bowl 2016, który jak zwykle przejdzie do historii i będzie żyć w sieci przez kolejne 364 dni. O ile sam mecz futbolowy nie leży w naszych zainteresowaniach, o tyle występ w połowie rozgrywek, tzw. half-time show, wzbudził masę emocji!

Super Bowl 2016: Beyonce, Bruno Mars, Coldplay

Warto wspomnieć o Lady Gadze, która wykonała humn, wprawiając w osłupienie widzów widowiska. Ona ma absolutnie mocarny wokal! Jednak to Super Bowl Halftime Show 2015 obejrzało prawie 120 milionów osób, dlatego w tym roku na scenie nie mogło zabraknąć największej gwiazdy pop ostatnich lat. Beyonce wykonała z Coldplay i Bruno Marsem "Formation", a także hitowy kawałek "Uptown Funk". Coldplay zaprezentowało na Super Bowl swoje największe hity: "Viva La Vida", "Paradise" oraz najnowsze "Adventure of a Lifetime".

Miłego oglądania i słuchania!


 

Bruno and Beyoncé and all your teams. Thank you. We love you so much. Love Coldplay

Posted by Coldplay on 7 luty 2016

Więcej:

10 filmików, które mają miliard wyświetleń na YouTube Katy Perry na Super Bowl 2015 Beyonce odsłoniła swoje atuty na imprezie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)