Barbara Kurdej-Szatan mimo ciąży wraca na plan. Ruszają zdjęcia do kolejnych odcinków „M jak miłość”

Aktorka zdradziła, jak ma wyglądać praca na planie. Ekipa w maseczkach, aktorzy - bez. Wszyscy mieli wykonane testy na obecność koronawirusa.
/ 24.05.2020 10:15

Barbara Kurdej-Szatan gra obecnie w serialach „M jak miłość” i w „W rytmie serca”. Niedawno fani dowiedzieli się, że jest w ciąży, aktorka wcale nie zamierza zwalniać tempa i zdradza, kiedy wraca na plan zdjęciowy.

Emisja popularnego serialu TVP „M jak miłość” nie została zawieszona mimo epidemii koronawirusa. Jak teraz wygląda praca na planie?

Kiedy zaczynają się zdjęcia do „M jak miłość”?

Wznowienie pracy na planach seriali było możliwe od 18 maja. Twórcy jednego z najpopularniejszych seriali odpowiednio przygotowali się do pracy. Członkowie ekipy będą musieli nosić maseczki, aktorzy, z wiadomych względów nie.

Aktorka zdradziła, że wszyscy wykonali testy na obecność koronawirusa.

Mimo ciąży Barbara Kurdej-Szatan na razie nie robi sobie wolnego. Zapowiedziała, że ona także wróci na plan zdjęciowy „W rytmie serca”. Nie wiadomo jednak co z wątkiem Asi Chodakowskiej w „M jak miłość”. Czy jej bohaterka także będzie w ciąży?

Czy aktorka planuje długi urlop macierzyński?

Barbara Kurdej-Szatan pytana o powrót do pracy już po narodzinach dziecka zaznaczyła, że zbyt szybki powrót na plan produkcji seriali nie będzie możliwy, ponieważ dni zdjęciowe zwykle trwają nawet po 12 godzin.

Myślę, że szybciej wrócę do grania spektakli, które nie zajmują mi aż tyle czasu.
- zdradziła w wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan.

To też może cię zainteresować:Ile przytyła w ciąży Małgosia Rozenek?Jak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska? Przegląd zdjęćDlaczego Kasia Cichopek postanowiła zostać aktorką?