Baby boom w rodzinie królewskiej! Kiedy urodzi się royal baby? [WIDEO]

Dziecko książęcej pary z Sussex przyjdzie na świat wiosną. Niedługo później na świecie pojawi się kolejny potomek monarchii?
Marta Kosakowska / 08.02.2019 13:17

Wiosną tego roku rodzina królewska powiększy się o kolejnego potomka. Będzie to pierwsze dziecko książęcej pary z Sussex, księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Brytyjczycy rozpoczęli radosne oczekiwanie na narodziny maleństwa.

Nie tylko dziecko Meghan i Harry'ego! Będzie kolejne royal baby?

Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskich mediów, dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego urodzi się na przełomie kwietnia i maja. Dokładnie rok temu o tej porze (23 kwietnia 2018 roku) urodził się książę Louis, czyli trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama.

Chłopiec, podobnie jak jego starsze rodzeństwo, przyszedł na świat w prywatnej klinice Lindo w Londynie. Dołączył do księcia George'a i księżniczki Charlotte. Już wkrótce gromadka dzieci Kate i Williama będzie się bawić z pierwszym potomkiem Meghan i Harry'ego!

Tymczasem brytyjskie media już rozpisują się o kolejnej ciąży w brytyjskiej rodzinie królewskiej! O kogo chodzi tym razem? Dowiesz się z materiału wideo!

Więcej o rodzinie królewskiej:
Doula i akupunktura to nie wszystko! Tego jeszcze nie wiesz o ciąży księżnej Meghan
Księżna Meghan urządza pokój dla dziecka. Kolor ścian zdradza płeć royal baby?

Redakcja poleca

REKLAMA