Z kim spotykał się w przeszłości Antoni Królikowski? Lista partnerek jest długa…

Antoni Królikowski rozstał się z partnerką Katarzyną Dąbrowską. Aktor ma jednak sporo doświadczenia w związkach, oto kobiety, z którymi łączyła go bliższa znajomość.
/ 08.07.2020 12:35

O tym, że Antoni Królikowski znów jest wolny, poinformowała na Instagramie Katarzyna Dąbrowska, ostatnia partnerka aktora. Pod jednym ze wspólnych zdjęć napisała:

Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z @antek.krolikowski razem.

Związki Antoniego Królikowskiego 

Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego jest uznawany za jednego z bardziej kochliwych aktorów młodego pokolenia.

Związek Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy był szeroko komentowany w mediach, jednak jak sama aktorka przyznała, spotkała go na swojej drodze zbyt wcześnie. Poznali się na planie serialu „Na Wspólnej”. On wcielał się w jej nauczyciela, dwoje połączył romans, który szybko przeniósł się z planu filmowego na życie prywatne.

Młodsza o 9 lat aktorka powiedziała nawet, że Antoni jest jej pierwszą, poważną miłością. Nie wszyscy o tym pamiętają, ale podobno to właśnie dla Julii Wieniawy aktor zerwał z wcześniejszą partnerką Katarzyną Sawczuk. Aktorki zresztą przyjaźniły się, ale od tamtej pory w sieci przestały pojawiać się ich wspólne zdjęcia.

W przeszłości Antoni Królikowski spotykał się także z Joanną Jarmołowicz, która dziś jest jego... szwagierką. Wyszła za mąż za brata Antka, Jana Królikowskiego. Małżeństwo niedawno powitało na świecie synka, dla którego wybrali imię Józef.

Przez jakiś czas aktora widywano w towarzystwie Laury Breszki. Uczucie nie przetrwało jednak próby czasy, a sam Antoni miał wówczas opinię balangowicza. Po rozstaniu z Laurą Breszką związał się na krótko z modelką Samuelą Górską.

Wygląda na to, że aktor chwilowo jest wolny. Być może już wkrótce usłyszymy, kto skradnie jego serce?

To też może cię zainteresować:Na co Julia Wieniawa wydaje pieniądze?Najkrótsze małżeństwa w show-biznesieTe gwiazdy zdradziły, że są panseksualne. Co to dla nich znaczy?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA