anna i robert lewandowscy screen Facebook

Anna Lewandowska musi rozstać się z Robertem - nowa współpraca Roberta

Czy Robert Lewandowski już wkrótce zaskoczy wszystkich, ujawniając niespodziewanie zupełnie nowe talenty? Zobacz, co dzieje się u rodziny Lewandowskich!
/ 16.06.2017 11:00
anna i robert lewandowscy screen Facebook

Aż miło popatrzeć na szczęśliwych Anię i Roberta Lewandowskich. Na wszystkich zdjęciach aż promienieją szczęściem, a miłość i radość widać z daleka. Wkrótce jednak rodzina Lewandowskich na pewien czas będzie musiała się rozstać...

Robert Lewandowski spędzi niemal miesiąc w… Chinach. Będzie tam wraz z innymi piłkarzami realizować duży projekt, promujący piłkę nożną w tym kraju.  Ze względu na intensywny program podróży, żaden ze sportowców nie zabiera rodziny. Również Robert będzie musiał na pewien czas rozstać się z żoną i córką. Lewandowski martwi się o Anię i Klarę, nie chce więc by zostały same w Monachium. Okres rozłąki obie panie spędzą na Warmii, w domu który Lewandowscy kupili po ślubie.

- Ania zaprosiła całą liczną rodzinę: swoją mamę, brata z narzeczoną, babcię Jolantę, a także teściową oraz siostrę Roberta z mężem i dzieckiem - ujawnia tygodnik „Na żywo”.

Robert Lewandowski ma teraz niezwykle intensywny okres. Oprócz podróży do Chin  i pozostałych zobowiązań piłkarskich, ostatnio spotkał się… z Donatanem. I to nie prywatnie, a w sprawie… tajemniczego projektu!

Jakim wózkiem jeździ Klara Lewandowska?

Zdjęcie Donatan opatrzył intrygującym podpisem:

- Robert Lewandowski i Don - czyli jak muzyka łączy dwa światy ;) To największy projekt w dziejach Polskiej muzyki! :)

To samo zdjęcie pojawiło się też na profilu piłkarza. Czy Robert  Lewandowski zaskoczy wszystkich i pokaże, że ma również talent do… śpiewania? A może po prostu wystąpi w teledysku Donatana?

Czytaj więcej newsów z życia gwiazd