Anna i Robert Lewandowscy dali pół mln zł na Centrum Zdrowia Dziecka

Anna Lewandowska screen Instagram
Znana para postanowiła wesprzeć finansowo placówkę – dzięki ich pomocy zostanie wyremontowany Oddział Rehabilitacji
Małgorzata Germak / 30.03.2018 13:25
Anna Lewandowska screen Instagram

Uwielbiamy dzielić się takimi wiadomościami! Dzięki pomocy Ani i Roberta Centrum Zdrowia Dziecka będzie w stanie przeprowadzić niezbędny remont. Lewandowscy nie tylko przekazali 500 tysięcy złotych potrzebującej placówce, ale też spotkali się z małymi pacjentami.


fot: Facebook: Centrum Zdrowia Dziecka

„Jak ktoś chce być ekspertem od dzieci, nie powinien publikować takich zdjęć” – czym Anna Lewandowska naraziła się matkom?

Oddział Rehabilitacji w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka został zalany i zniszczony przez nawałnicę, jaka przeszła przez Polskę w październiku zeszłego roku. Przedstawicie placówki właśnie podzielili się wesołą nowiną. Remont będzie możliwy, dzięki wsparciu Ani i Roberta.
„Kochani przekazujemy wam cudowną wiadomość – Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przekazali pół miliona złotych na remont Oddziału Rehabilitacji” – podzieliło się Centrum Zdrowia Dziecka na swoim profilu na Facebooku.

Ania i Robert nie tylko wsparli finansowo oddział, ale też spotkali się z małymi pacjentami. Anna Lewandowska odwiedziła dzieci z Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej. „To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobyć z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie” – napisali przedstawiciele CZD na Facebooku, dzieląc się zdjęciami z tego spotkania.


fot: Facebook: Centrum Zdrowia Dziecka

Centrum Zdrowia Dziecka rocznie leczy około 40 tysięcy dzieci w oddziałach stacjonarnych i tyle samo w oddziałach dziennych. Taka finansowa pomoc ma realne przełożenie na możliwości leczenia dzieci.

Internauci nie szczędzili ciepłych słów Ani i Robertowi:
„Gdyby nie ludzie o dobrych sercach to marny los szpitala i dzieci”, „Piękny gest!!! Wspaniali ludzie :) Oby więcej było takich jak Ania i Robert”, „Brawo, żeby wszyscy znani i bogaci potrafili tak wspierać”, „Dziękujemy, jesteście wielcy”, „Dziękujemy za dobre serce” – pisali pod postem CZD na Facebooku.

Czytaj też:

Aktorzy z serialu „Jezioro marzeń” po 20 latach. Jak teraz wyglądają?Robert Lewandowski poderwał przyszłą żonę w bardzo nietypowy sposób! Ania zdradziła, jakim tekstem ją urzekł

Redakcja poleca

REKLAMA