Ta aktorka marzy, by zagrać Annę Przybylską! „Słyszę, że jestem do niej podobna”

Pasowałaby do roli? Zobacz zdjęcia!
/ 2 miesiące temu

Film o Annie Przybylskiej jest wielkim marzeniem wielu fanów aktorki. Temat co kilka miesięcy wraca i za każdym razem budzi gorące emocje. Choć jak dotąd, nadal nie wiadomo, czy w ogóle powstanie, to w mediach wciąż pojawiają się kolejne spekulacje na ten temat. Jednym z najważniejszych aspektów jest postać głównej bohaterki. Która z polskich aktorek byłaby w stanie udźwignąć tę rolę?

Kto zagra Annę Przybylską?

Jednym z najważniejszych pytań, które pada w tym kontekście jest: kto miałby wcielić się w Annę Przybylską? I okazuje się, że jest chętna! Kim jest aktorka, która marzy o roli Przybylskiej? I czy faktycznie się do tego nadaje? Zobacz na kolejnych stronach galerii!

Przeczytaj:
„To kopia mamy!”. Nowe zdjęcie Bieniuka z córką wywołało lawinę porównań
Taka była ostatnia wola Anny Przybylskiej! Czego życzyła sobie przed śmiercią?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/tydzień temu
Myślę ,że dziewczyna jest ładna ,ale nie sądzę ,że może zagrać Anię .Ona była wyjątkowa ,jedyna w swoim rodzaju .Nie tylko śliczna ,mądra ,ale przede wszystkim miała takent aktorski jakiego nie ma nikt ,a dodatkowo ten unikatowy głos .Naprawdę ciężko zbaleźć będzie kogoś na jej miejsce .
/2 tygodnie temu
a mi bardziej przypomina Kingę Rusin :)
/3 tygodnie temu
Głos Agnieszka ma niski z lekką chrypką i na pewno byłby zbliżony do głosu Ani. Usposobienie szalenie wesołe ,przy niej każdy się uśmiecha i ma humor. A i z urody bez makijażu i ze zgrabnej figury /bo jest taka chudzinka/ jak Ania, będzie Agnieszka idealna ,widzę ją w tej roli.
POKAŻ KOMENTARZE (4)