Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka fot. ONS.pl

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka - chłopiec czy dziewczynka?

Tancerka i jej mąż już za kilka miesięcy zostaną rodzicami po raz pierwszy. Płeć dziecka nie jest już tajemnicą!
Marta Kosakowska / 05.04.2019 09:53
Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka fot. ONS.pl

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już wkróce zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat latem tego roku. Do tej pory nie było wiadomo, czy będzie to syn, czy córka .Teraz wszystko stało się jasne!

Agnieszka Kaczorowska będzie miała chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. Gwiazda i jej mąż kilka dni temu zamieścili na Instagramie zdjęcie z pytaniem do internautów odnośnie płci maluszka. W programie „Dzień dobry TVN” wyznali, że zagadka dotyczyła Akademii Przyszłości. To program, w którym można wesprzeć rozwój i edukację wybranego przez siebie dziecka. Przy okazji wizyty w telewizyjnym studiu padło również pytanie o oczekiwanego potomka.

- Małe Pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie, ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić, ponieważ mieliśmy nadzieję, że całą tą akcją będziemy mogli nagłośnić Akademię Przyszłości i zachęcić tych których siedzą przed telewizorami czy przed telefonem, że mogą pomóc
- powiedziała Agnieszka Kaczorowska w DDTVN.

Swoje słowa potwierdziła również na Instagramie.

W sieci posypały się gratulacje! Internauci docenili również fakt, że przyszli rodzice zdecydowali się wesprzeć akcję Akademia Przyszłości.

- Pani Agnieszko, aż mi się łza zakręciła w oku. Piękna ta akcja i Wy również PIĘKNI sercem.
- Super akcja!
- Wspaniale! Piękna inicjatywa
- czytamy w komentarzach.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie tylko zachęcają innych do wsparcia Akademii Przyszłości. Sami zakupili indeks dla Kuby, który stał się ich podopiecznym. Chłopiec marzy by przyszłości zostać tancerzem, policjantem lub... YouTuberem.

Przeczytaj:
Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek
Agnieszka Kaczorowska o trudnych początkach ciąży