Agnieszka Kaczorowska fot. Instagram: agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zdradza, jak walczy z hejterami!

Aktorka zdradziła, jak sobie radzi, gdy ktoś ją obraża w internecie.
/ 12.10.2018 11:10
Agnieszka Kaczorowska fot. Instagram: agakaczor

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoim życiem prywatnym. Często pokazuje zdjęcia ze świeżo upieczonym mężem Maciejem Pelą. To łatwy cel dla hejterów. Aktorka w jednym z wywiadów zdradziła ostatnio, z czym musi się codziennie mierzyć w internecie, i jak radzi sobie z atakami i obelgami pod swoim adresem.

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! Jej sukienki (miała dwie) robią wrażenie

Agnieszka Kaczorowska usuwa komentarze?

Aktorka i tancerka dba o swój wizerunek w internecie. Przyznaje, że nieprzychylne artykuły na jej temat ją irytują. „Czytam większość artykułów na swój temat, aby kontrolować sytuację mojej marki i czasami opadają mi ręce (…). Gdybym brała do siebie internetowe plotki, to musiałabym cierpieć średnio co trzy dni” – powiedziała w rozmowie z portalem „Wirtualna Polska”.

A jak Agnieszka Kaczorowska radzi sobie z hejterami?

Przyznaję otwarcie, że kasuję wszystkie negatywne komentarze na moich profilach
– powiedziała.

„Gdyby była w nich konstruktywna krytyka, to bym je zostawiła, ale jeszcze nie widziałam komentarza na moim profilu, który byłby merytoryczną uwagą. Jeśli pojawia się krytyka, to jest to czysty hejt. A hejt budzi hejt i ludzie wylewają wtedy na siebie wszystkie frustracje i ciągnie się to w nieskończoność. Na moim Instagramie na pewno nie będzie na to miejsca” – powiedziała na łamach WP.

Gwiazda przy okazji zdradziła też, czego nigdy nie zaakceptuje u mężczyzny. „Jeśli wydarzy się coś niedopuszczalnego, to kontynuowanie związku według mnie nie ma przyszłości, pomimo że miłość wciąż płonie w sercu. Granicą jest utrata zaufania” – wyznała w WP. „Maciek o tym wie i akceptuje. Ma na ten temat takie samo zdanie”.

Więcej newsów o gwiazdach:Małgorzata Rozenek w różowych kozakach za kolano. „Zupełnie jak Doda!”Otwarcie przyznawał, że szuka młodszej partnerki. I znalazł. Jacek Borkowski ma nową dziewczynę