Agnieszka Hyży fot. ONS

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda? ZDJĘCIE

Dziennikarka pokazała zdjęcie w makijażu i bez niego. I posypały się komentarze!
/ 22.11.2018 12:22
Agnieszka Hyży fot. ONS

Agnieszka Hyży zestawiła na Instagramie dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy ją w pełnym wieczorowym makijażu, który został wykonany specjalnie na wieczorne wyjście. Drugie zdjęcie zostało zrobione po zmyciu make-upu. Co ciekawe, gwiazda zdecydowała się na pokazanie siebie w naturalnym wydaniu, ponieważ... poprosiła ją o to córka!

Jak Agnieszka Hyży wygląda bez makijażu?

Agnieszka Hyży zawsze prezentuje się na ściance perfekcyjnie wystylizowana. Pozowanie do zdjęć wymaga profesjonalnego makijażu. Dziennikarka chętnie mocno podkreśla oczy, kości policzkowe i usta. Za każdym razem przykuwa uwagę nienaganną urodą. Zastanawiałaś się kiedyś, jak wygląda w domowym zaciszu?

 

 

Prezenterka napisała na Instagramie, że po przyjściu do domu z imprezy, jej 5-letnia córka Marta skomplementowała makijaż mamy, a następnie poprosiła... o jego zmycie!

Wróciłam do domu. Córka pochwaliła mój wygląd i za chwilę...”Mamuś zmyj się do Mamusi”. Jak dobrze móc się poczuć pięknie na moment i wyjść w świat...a potem poczuć się jeszcze piękniej z tymi, którzy są tym prywatnym, całym światem
- napisała Agnieszka Hyży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Była impreza💃➡️Po imprezie🧖‍♀️ ____________________________________ Taka zabawa...znajdź różnicę🤷‍♀️😂 ____________________________________ Teraz tak na poważnie...Wróciłam do domu,Córka pochwaliła mój wygląd i za chwilę...”Mamuś zmyj się do Mamusi”😀 Jak dobrze móc się poczuć pięknie na moment i wyjść w świat...a potem poczuć się jeszcze piękniej z tymi,którzy są tym prywatnym,całym światem😍Też tak macie❓ _____________________________________ 💋Cudownego dnia dla Was Piękni Ludzie💋 ______________________________________ #positivevibes #naga #prawda #bez #filtra #blonde #girl #mum #good #mood #dobrego #dnia

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Trzeba przyznać, że prezenterka bez makijażu wygląda świetnie! Gładka, zadbana cera, piękne oczy, wypielęgnowane brwi i ponętne usta sprawiają, że uroda Agnieszki Hyży wcale nie potrzebuje dodatkowej oprawy, bo świetnie broni się sama. Wcale się nie dziwimy, że córka woli mamę w wydaniu naturalnym. A co na to fani?

Zdjęcie wywołało spory odzew internautów. Posypały się komentarze z komplementami. Wiele osób stwierdziło, że dziennikarka zdecydowanie lepiej (i młodziej!) wygląda nieumalowana.

- Pani jest taka śliczna że czy w makijażu czy bez, wygląda Pani pięknie!
- Bez 1000 razy lepiej!
- Pani jest zawsze śliczna, a bez makijażu taka dziewczęca.
-
Bez jak 20-tka... młodo bardzo!
- piszą fanki.

No cóż, trudno się nie zgodzić!

Więcej newsów o gwiazdach:
Katarzyna Cichopek w nowej fryzurze. Grzywka podzieliła fanów
Ewa Farna pokazała na zdjęciu swoją mamę. „Wszystkie Czeszki takie ładne?”