Agnieszka Chylińska powiększyła piersi? To video wszystko wyjaśnia

Agnieszka Chylińska zaprezentowała się ostatnio w prześwitującej bluzce, a wzrok internautów przykuły wyjątkowo krągłe piersi. Czy piosenkarka zdecydowała się na zabieg powiększania piersi?
Redaktorki Polki.pl / 14.05.2020 12:41

Agnieszka Chylińska przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. Schudła, zmieniła kolor włosów i styl ubierania się. Ostatnio wzięła udział w popularnym #hot16challenge, gdzie zaprezentowała własny utwór muzyczny, wspierając przy tym lekarzy i szpitale w walce z epidemią koronawirusa. Do tej pory na konto zbiórki trafiło już ponad 2 miliony złotych.

Ale nie tylko słowa hip-hopowej szesnastki były tym, co przykuło uwagę fanów gwiazdy. Oni zwrócili uwagę na zaokrąglony biust piosenkarki. Czy Agnieszka Chylińska powiększyła piersi?

Agnieszka Chylińska w #hot16challenge

Piosenkarka udostępniła nagranie na swoim profilu na Instagramie przed dwoma dniami. To właśnie ten występ sprowokował pytania od fanów:

Natychmiast pojawiły się komentarze:

Coś tu się u Agi powiększyło podczas tej kwarantanny. Żeby tylko biust tak rósł.

Nie mogłam skupić się na słowach.

Piosenkarka wprawdzie nie potwierdziła, że faktycznie powiększyła biust, jednak fani od razu zauważyli różnicę. Być może jest to kwestia doboru odpowiedniego stanika i prześwitującej bluzki, jednak trzeba przyznać, że Agnieszka Chylińska wygląda świetnie.

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej

Na scenie zadebiutowała w latach 90. jako wokalistka zespołu O.N.A. Wytatuowana brunetka w luźnych ciuchach śpiewała „Kiedy powiem sobie dość”, a publiczność śpiewała razem z nią.

Od tamtego czasu sporo schudła, zmieniła fryzurę i zaczęła nosić sukienki. Dziś jest mamą trójki dzieci i autorką książek dla najmłodszych. Cały czas jest także aktywna w show-biznesie, a jej popularność nie maleje. 

To też może cię zainteresować:Historia związku Anety Zając i Mikołaja KrawczykaKasia Cichopek zdradza szczegóły pracy na planie „M jak miłość”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/17.05.2020 11:07
Z drugiej strony, dlaczego zawsze się tak oburzamy, jak ktoś pisze o operacji plastycznej. Jeśli dzięki temu czuje się lepiej to dlaczego nie? Ja długo nie umiałam schudnąć, śmiałam się z tych diet pudełkowych, ale zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera i wiecie co - o ironio udało mi się schudnąć.